2733
2734

وا یعنی چی با توقف یا حین حرکت خب میخوای پارک دوبل کنی باید توقف کنی اول من منظورتو نفهمیدم چیو میخوای

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا یعنی چی با توقف یا حین حرکت خب میخوای پارک دوبل کنی باید توقف کنی اول من منظورتو نفهمیدم چیو میخو ...

بعضیا وقتی پارک دوبل انجام میدن کلا توقف نمیکنن

ولی من حین پارک دوبل توقف دارم

من ۵ ساله رانندگی میکنم حتی یک بار پارک دوبل نکردم حاضرم برای جای پارک ده خیابون برم پایین تر ولی پارک دوبل انجام ندم    

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

من برا امتحان یادمه اول راهنما زدم بعد دنده عقب وقت چراغ ماشین عقب تو شیشه مثلث دیدم فرمان چرخاندم  فقط پات به تکه بزار رو ترمز و بردار بزار بردار همانجور فرمون باهاش بچرخان عالی میشه

2738

من موقع امتحان باید پارک دوبل انجام میدادم تا دلتون بخواد فرمون رو این ور اونور کردم آخر سر سرهنگ در رو باز کرد فاصله رو تا جوب ببینه گفت والا حرکاتت درست نبود ولی پارکت خوب از کار دراومد 

حین حرکت با توقف یعنی چی ؟ 

اگر میخوای پارک دوبل کنی خب باید کنار ماشین سمت راستی طوری که کنار در راننده اش باشه پارک کنی یه کم بری عقب وقتی از شیشه عقب تونستی انتهای ماشین رو ببینی عقب + فرمان به سمت چپ بعد بعد که ماشین داخل پارک رفت فرمان به سمت راست فقط از کلاج و ترمز زیاد استفاده کن