2726
عنوان

آش ترخینه دو😍

222 بازدید | 25 پست

اش ترخینه دوو  کی بلده  طرز  تهیشو  بهم  بگه

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای خدا ازت نگذره🙁🙄دهنم اب افتاد نصفه شبی چقد خوشمزس 🤩یه دوست لر دارم هروقت رفتم خرموعه برام درس کردم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

والا من از شوهرم یاد گرفتم نخود خیس میکنی بعد نخود و ترخینه خیس خورده یا نخورده خیلی فرق نمی کنه میذاری می پزه نیم پز شد سبزی اضافه میکنی سبزی ها پخت (دلبخواه اگر دوست داری ترش شه دوغ می‌ریزی و سیب زمینی و گوجه خرد شده بعضیا میریزن 

پیاز داغ نعناداغ درست میکنی 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بايد ترخينه داشته باشي من بلدم

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
بايد ترخينه داشته باشي من بلدم

بجای ترخینه  نمیشه  بلغور گندم داشت ؟

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
بجای ترخینه  نمیشه  بلغور گندم داشت ؟

نه ديگه اسمش اش ترخينه نيس ميشه اش بلغور 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
وای خدا ازت نگذره🙁🙄دهنم اب افتاد نصفه شبی چقد خوشمزس 🤩یه دوست لر دارم هروقت رفتم خرموعه برام درس ...

اره خیلی خوشمزست  مادر شوهرم  لره خرم اباده  مریض شده میخوام براش درست  کنم آخه همیشه اون درست میکرد 

2706