2726
میخوای ازشیر بگیریش باید تحمل کنی. دستکاریش  کنی بدوشیش جریان پیدامیکنه.    ازاین پد ...

من قرص ال دی خوردم خشک شد

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

چرا پد سینه نمی زاری گلم 

منم بچه ی اولم همینجوری بودم 

از دومی درست میشه   

صبح که بیدار میشدم اون پهلوم کامل خیس بود 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اسی منم همی جور بودم اونقد شیر داشتم که راه می‌رفت همینجور انگار شیر آب بازه از سینم شیر می‌ریخت ولی تنبلی کردم ندادم به بچم شیر خشک دادم مادر بزرگم که قدیمیه ی بار منو دید گف ایقد شیر تو سینته مواظب باش سینت نترکه😂واقعا جدی میگف. میگف سینتو جلو کسی در نیار از بس شیر داشتم اصلا برامون عجیب بود از ی سینم ی بار تو نیم ساعت ی کاسه بزرگ شیر گرفتم ریختم دور ولی اشتباه منو نکن بده بچت من ی 60 روز بچم می‌خورد قد و وزنش عالی بود با شیرم 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
به هیچ کس نگو شیرت زیاده چشم میخوری بعد بچه ت گشنه می‌مونه باید شیر خشک بدی  شیر تو بدوش به مر ...

جالبه اولا بقیه اظهارنظر میکردن حتماشیر نداری انقدر بچت شیر میخوره حتما سیر نمیشه و خشکه.

‌خب اول که نمی‌دونستم همون تو بیمارستان قندش افتاد نمیذاشتن تو بیمارستان شیرخشک بدم اخه

مارو هم نمیزاشتن بدیم خودمم اصلا شیر نداشتم قائمکی یه شیشه و شیرخشک خریدیم دادیم بچه ها خوردن 

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
باعث عفونت میشد سینه درد و بدن درد و تب و لرز میگرفتم شدید

وااااااای بدترین لحظه عمرم ی شب منم دستمال گذاشتم از بس سینه‌ام سنگین شده بود تا خود صبح گریه کردم رفتم دکتر فرستادم بیمارستان با شیر دوش برقی بکشم شیر رو ایقد شیر داشتم 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
اسی منم همی جور بودم اونقد شیر داشتم که راه می‌رفت همینجور انگار شیر آب بازه از سینم شیر می‌ریخت ولی ...

اخه گناه داشت چرا شیرخشک دادی.

آره میدونم وحشتناک درد میگیره و همیشه پره

2706