2733
2734
عنوان

😢😢😢دخترداییم امروز توهفته۳۲ بارداری بچش ازدست داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 60 پست
چی باعث میشه بچه ضربان قلبش افت کنه یا مدفوع خودشو بخوره یا چیزای ویگ؟ توروخدا اگ میدونی بگو  ...

مال من بند ناف دور گردنش پیچیده بود از هفته ۳۷ دکتر گفت باید سزارین بشی ولی چون من طبیعی میخواستم قبول نکردم ،بند ناف فشار آورده بود بهش 

ولی مدفوع هم میتونه به علت سوراخ شدن کیسه آب بشه ،که اگر به موقع بچه خارج نشه می‌تونه مشکل ساز بشه ،

نگران نباش ،من سر بارداری دومم از صبح تا شب بیرون بودم و دخترم رو از ابن کلاس به اون کلاس می‌بردم 

خودمم امتحان داشتم و سرکلاس میرفتم ، تا دو روز مونده به زایمانم سرجلسه امتحان بودم ،اصلا گاهی یادم میرفت باردارم 

خیلی خوب بود بدون استرس ،راحت باش

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

علتش چی بود عزیزم توبارداری

پسر من دو هفته بعد از تولد از دنیا رفت مشکل قلبی داشت متاسفانه مشکلات قلبی جنین خیلی زیاد شده مورد مثل دختر خاله شماهم تو دوستانم داشتم هفت ماهگی بارداری گفتن بچه ایست قلبی کرده و از دنیا رفته 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خدا صبرش بده لطفا دلداریش ندید نگید اشکال نداره چون داره نگید یکی دیگه چون هیچکسی این نمیشه نگید ...

بشدت درکت میکنم و حرفاتو قبول دارم 😔

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
2728
پسر من دو هفته بعد از تولد از دنیا رفت مشکل قلبی داشت متاسفانه مشکلات قلبی جنین خیلی زیاد شده مورد م ...

خدا بهد صبربده عزیزم انشلا خدا عوضشو بده بهد یه نی نی خوشگل 

خدا بهد صبربده عزیزم انشلا خدا عوضشو بده بهد یه نی نی خوشگل 

ممنون عزیزم‌من سزارین بودم بعد یکسال و نیم باردار شدم و یه دختر ناز دارم ایشون هم چون طبیعی زایمان کرده میتونه بعد شش ماه باردار بشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
چی باعث میشه بچه ضربان قلبش افت کنه یا مدفوع خودشو بخوره یا چیزای ویگ؟ توروخدا اگ میدونی بگو  ...

استرس نداشته باش.یه دلیلش جدا شدن جفته.پیچیدن بند ناف جوری که خونرسانی دیگه قطع میشه.بچه وقتی برسه اولین مدفوعشو میکنه.همون جام میره تو دهن و بینیش.

2738
من دو هفته ست‌ که.... چرا همه اینارو میگن ای بابا۲۸سالته...توکه یکی داری‌‌..۱۰۰تا دیگه میاری... م ...

مثلا میخوان دلداری بدن

تقصیری ندارن ولی اشتباست

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

منم هفته ۳۶ از دست دادم.کیسه ابم پاره شد رفتم بیمارستان گفتن ضربان قلب بچه خوبه حاضرشو واسه زایمان طبیعی.که اصلا نشد.بردن سزارین اما حیف دیر شده بود خفه شده بود.فقط یک ساعت بچم زنده موند😢

2706