2733
2734
هرچی شد خبرم کن منم ای ماه فقط لترو داده با دوتا امپول روز 8و9بزنم 

حتما ایشالا این ماه هرکی منتظر هست خدا کمکش کنه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
فقط دوتا زدم فک کنم فولیکولم ۲۰ ۱۹ و... شد اما دقیقا وقتی اون ماه باردار شدم همینجوری یه سونو فولی ...

خدا حفظش کنه برات چن دوره زدی من میترسم خوب نشم ....ای ماه اولین بار میخوا امپول بزنم یعنی ماهی که حامله شدی فولی غالب نداشتی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 خدا حفظش کنه برات چن دوره زدی من میترسم خوب نشم ....ای ماه اولین بار میخوا امپول بزنم یعنی ماه ...

سلامت باشی عزیزم

ان شالله خدا زودی دامنتو سبزکنه

نه عزیزم ولی خداروشکر باردارشدم

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
هرچی شد خبرم کن منم ای ماه فقط لترو داده با دوتا امپول روز 8و9بزنم 

سلام عزیزم من امروز رفتم سونو فولیکولم شده بود۱۳ 

@رزسفید25    

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738
سلام گلم گفتی چند پریودته؟؟؟؟چن تا امپول زدی و قرص چی خوردی تو ؟؟؟

سلام عزیزم دیروز ۱۳پریودم بود رفتم سونو فولیکولم شده بود ۱۳یعنی بزرگترینش  ۱۳بود ولی اون ماه بزرگترینش ۷بود قرص کلومفین با دوتا آمپول 

ایشالا که هرچه زود تر خوب شی

مرسی عزیزم⁦♥️⁩

منم تازه زدم و الان باردارم ۳هفته

چجوری سه هفته فهمیدی بارداری؟؟؟

خدایا...من هرچی میخوام بهم بده💙💚💜💛❤ مصلحتمم توش قرار بده...😉😉😉خدایا میدونم که یه روزی منم بچمو بغل میگیرم پس از همین الان به خاطر اون لحظه قشنگ میگم👈 {خدایا شکرتمیشه دعا کنی بچمو سالم بغل بگیرم😇
از لک لانه گزینی مشکوک شدم بعدش آز دادم و دکترم گفت روزشو

آخی عزیزم انشاالله سالم بیاد بغلت واسه منم دعاکنم این ماه باردار باشم دیگه😔

خدایا...من هرچی میخوام بهم بده💙💚💜💛❤ مصلحتمم توش قرار بده...😉😉😉خدایا میدونم که یه روزی منم بچمو بغل میگیرم پس از همین الان به خاطر اون لحظه قشنگ میگم👈 {خدایا شکرتمیشه دعا کنی بچمو سالم بغل بگیرم😇
2706