2737
2734
عنوان

اقا نه میشه رفت بیرون نه سرگرمی تو خونه دارم پس من چه غلطی کنم...😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 125 پست
امزدتو عوض کن آخه این اذیت کنندست این اخلاق یعنی چی که نمی ذاره ؟ مگه تو وسیله شخصیشی ؟؟

این خیلیم مهیجه ... نامزد عوض کنی یه مدت چالش کات کردن داری ..بعدشم چالش پیدا کردن نامزد جدید

😂😐 الله اکبر

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭میفهممت 

اخه چقد بپر بپر کنم 

یه تحول گنده میخواد دلم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2728
اول از همه سرچ کن mia plays بعد یکی یکی از اول بشین فیلماشو نگاه کن پاره میشی از خنده اگه خوشت اوم ...

همشو با هم بده من کلا چیزای کمدی زیاد نگاه میکنم بده بعدا شاید پیدات نکنم یا خدایی نکرده تعلیق شده باشی من شانس ندارم 

این خیلیم مهیجه ... نامزد عوض کنی یه مدت چالش کات کردن داری ..بعدشم چالش پیدا کردن نامزد جدید 😂😐 ...

همون دیگه ببین چه مغز خلاقی دارم 🙊😀

رها ؟ آلا جون چطوره

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2738
همون دیگه ببین چه مغز خلاقی دارم 🙊😀 رها ؟ آلا جون چطوره

خیلی وقت بود کسی اینجا ب اسم صدام نکرده بود ..یهو قلبم ریخت😂

قربونت برم خوبه❤❤❤

قلاب بافی کن برو وسیله بخر خودت واسه خودت ی چی بباف .....یا نخ تریکو بخر یه پتو خوشگل بباف ...یه برن ...

کار نمدیم یه مدت میکردم برا خودم یه عالمه مگنت درست کردم و یه عالمه مگنت برا فروش درست کردم ولی نمیتونم برم مترو دست فروشی کنم که همشون مونده کنج کمد 

ذوقم کور شد

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

استارتر بهت بازی پابجی رو معرفی میکنم .... نصبش کن کیف کن ...

من با وجود یه بچه و کار و خونه داری بازم میشینم پابجی بازی میکنم😄

اینستا نصب کن.خب .مگه چیه؟

نامزدم نمیزاره

شروع کن یه چیزی یاد بگیر مثلا مطالعه کن در مورد بازارهای مالی یا بورس یا ارز دیجیتال  اگرم عل ...

کانالی راجب بورس میشناسین؟

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
2706