2733
2734

چند ماهی میشد مادربزرگم رو ندیدیم

چند شب پیش اومد خونه داییم مام رفتیم دیدنش

البته قبل از رفتن بهش گفتیم که داریم میایم اونم گفت قدمتون رو چشم مام رفتیم دیدیم کلی ماشین دم در خونه داییمه  پیاده شدیم همزمان داییم هم اومد بیرون ظاهرا برای استقبال از میهمان ویژه اش . وقتی مارو دید رنگش پرید .بابام بهش گفت کیا مهمونتن؟ اونم گفت فلانی و فلانی بعد لبخند ظایعی زد و گفت بیاین تو همو شام نخوردیم بابا گفت ن باید برم 

داداشم خواست بمونه ولی با این رفتار داییم گفت منم مزاحم نمیشم. مامانم موند بهش گفتم مامان بیا بریم گفت نه 

رفتیم تو همه با تعجب و حیرت و رنگ پریدگی نگامون کردن چون دعوت نکرده بودن و مهمونی مخفیانه بود 

سلام کردیم و نشستم وقت شام خوردن شد همه مشغول سفره آرایی شدن منم کمکشان کردم و سفره رو چیدیم

مامانم کنار نشست گفت نمیخورم منم نشستم پیشش حالا همه گیر داده بودن به من که (دخترخورشید) بیا بخور.  و کلی اصرار منم گفتم نه ممنون من سیرم.

دروغ چرا بهم برخورده بود ه بابت رفتارشان .از جاخورونشون. از پنهان کاریشون. اونا میتونستن بگن مهمون داریم ولی ظاهرا داییم ب مامانجونم گفته بود نگه که کسی متوجه نشه.

خلاصه کلی اصرار کردن که من زیر بار نرفتم  و برای اینکه خلاص شم با موبایل مشغول شدم

حالا مامانم و خانوادم میگن که چرا چیزی نخوردی احمق تو هنوز بچه ای و غرورت کجا بود و ...

بنظرتون حق با کیه؟  

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

کسی نی؟

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهموناشون کیا بودن

دوست داییم و دایی بزرگم  و فامیل دور

خب مهمون داشتن دیگه. همزمان شده اومدنا و جا خوردن. مهمون ویژه هم میگید بوده 

شمام نخوردنتون انتخاب خودتون بود و ناشی از برخوردن. اما میشد همون دم در با دیدن مهمونا برگردید اگه انقد حساسید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
نظرم این که تو کرونا مهمونی نرید.

خو مامان بزرگم دلگیر بود که چرا نمیاین دیدنم برای همین رفتییم

دوست داییم و دایی بزرگم  و فامیل دور

فامیل دور😂😂 ببخشید یاد کلاه قرمزی افتادم

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
خو مامان بزرگم دلگیر بود که چرا نمیاین دیدنم برای همین رفتییم

همینطورم داره بیماری زیاد میشه چون بالاخره یکی دلخوره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

حق با شماست منم بودم حتی اگه به زور تو حلقم میکردن نمی خوردم افرین کار خوبی کردی اما به نظرم مثل پدرتون نمیرفتید بهتر بود می گفتید مهمون دارید یه وقت دیگه میایم 

2706