2737
2739
خدازوشکر اسم داداش میلاد دلم میلرزه شاید چون خودم یکی داداش دارم فک میکنم غم داداش خیلی سخته😭😭😭 ...

بینهایت سخته خدا قسمت هیچکس نکنه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با فاطمه زهرا جان دختر چهارساله ات زینب کبری این مادر عزیز را شفا بده بالای سردختراش باشه براش 100تا صلوات نذر می کنم می فرستم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2738
اره شدع مث يه بچه ٥/٦ ساله زني كه هيكلش زبانزد بود😔

یه بنده خدایی از دوستان ماهم اینجوری شده بود، رفتن پیش یه دعا نویس قوی فهمیدن سحر و جادو کردنش، وقتی باطل کردن برگشت خداروشکر

یه بنده خدایی از دوستان ماهم اینجوری شده بود، رفتن پیش یه دعا نویس قوی فهمیدن سحر و جادو کردنش، وقتی ...

یکی از همسایه ماهم اینجوری بودسرطان ریه داش کل بدنشوگرفته بوداون فکرکنم۱۵کیلوام نمیشد عذاب کشیدنشودیدم هیچ وقت یادم نمیره دوتابچه داش هرروز نفسش میرف دعامیخوندن برمیگشت امابنده خداطاقت نیاورد ۳ماه منومامانم بهشون رسیدیم هیچکسم نداش انقدرغریبونه خاکش کردن الانم بهش کباب میشم

استارترجان ایشالاخداخودش ی معجزه کنه شفاش بده 

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
یکی از همسایه ماهم اینجوری بودسرطان ریه داش کل بدنشوگرفته بوداون فکرکنم۱۵کیلوام نمیشد عذاب کشیدنشودی ...

واقعا خیلی سخته من پدرم سرطان نداشت ولی ریه هاش از کار افتاده بودن و فقط با اکسیژن نفس میکشید همش چشمم به سینش بود که ببینم نفس میکشه یا نه خیلی عذاب کشید هیچوقت از یادم نمیره درداشو😭😭😭

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
واقعا خیلی سخته من پدرم سرطان نداشت ولی ریه هاش از کار افتاده بودن و فقط با اکسیژن نفس میکشید همش چش ...

وای خیلی سخته عذاب کشیدن کسیوببینی ازاون سختتربی کسیشو😢😢😭😭 

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
وای خیلی سخته عذاب کشیدن کسیوببینی ازاون سختتربی کسیشو😢😢😭😭 

اره مخصوصا تو این کرونایی چقدر چشم انتظار فامیلاش بود بیان بهش سر بزنن و کسی نیومد براش برای مراسم ختمشم فقط خودمون بودیم 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706