2737
2734

حالم بدشد اخی خدایا خودت ب  داد همه مریضا برس بمیرم برای بچه هاش چی کشیدن 😭😭😔😔😔😔😔

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله خدا شفاش میده ،سلامتی و تن سالم بهشون برمیگردونه.الهی نگاه جوونیش کن نگاهی به دوتا طفل معصومش کن🤲  برا سلامتی کاملش اگه خدا از منه رو سیاهم قبول کنه ۱۰۰ صلوات سه حمد و ایه الکرسی خوندم انشالله ک خبر سلامتیش رو بیایی بدی 💚🤲⚘

2728
هرکی نظر منم میبینه برای مادر منم دعا کنه مادر منم سرطان داره، 😭😭😭😭😭😭😭😭اسمش عصمته توروخدا دع ...

عزیزم توکلت به خدا باشه انشالله خدا شفای مادرتونو میده برای سلامتی کاملشون حمد و صلوات فرستادم🤲⚘💚

خدایا این خانم رو خوشبخت بکن.خدایا در روزی و رحمت و سلامت و خوشبختی رو همیشه به روی این خانوم باز نگ ...

عزیزم منم دعا کن چند ساله بیمارم به لطف خدا بهترم ولی ...

استارتر عزبز برا خاله ی عزیزت حمد شفا خوندم از خدا میخام همه ی بیماران رو شفا بده 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738
@بانوز

الاهی بگردم

توکلتون به خدا باشه استارتر

۱۰ صلوات واسه شون فرستادم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

از ته دلم دعا میکنم شفا پیدا کنه به حق علی اصغر امام حسین 

نمازه چله زیارت عاشوزا آست الله حق شناس واسشبخونین رد خور نداره 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
نگو توروخدا چرا ته دل آدمارو خالی میکنی. بابای منم سرطان ریه داره ما امید داریم خوب بشه

شرمنده نمیخواستم ناراحتتون کنم انشالله که هرچه زودتر سلامتبشون یرگرده و خدا به دلهاتون خوشحالی بده

من پرستارم گلم تا حالا برا هر مریضی که واقعا از ته دل دعا کردم خوب شده.برا خاله ی توئم واقعا از ته د ...

عزیزم لطف میکنی برا سلامتی دخترم که 7ماهه بدنیا اومده والان 4ماهش هست دعا کنی

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2706