2726
عنوان

سوزش شدیدددددد

336 بازدید | 21 پست

کمکم کنید کسی اینطوری بوده من دوشبه اقدامم دکترم گف از جوش شیرین نیم ساعت قبل اقدام استفاده کن و تو سایت و همینجا خوندم که استفاده میکنن من الان دوشبه جوش شیرین شستشو میدم ولی بعد از این مایع منی ریخته میشه از شدت سوزش میمیرم میخوام بدونم بخاطر جوش شیرینه یا به مایع حساسیت دارم اخه قبلا نبودم اینجوری لطفا راهنمایی کنین تو اقدامم و این موضوع واقعا عذابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوش شیرین باید یک قاشق غذا خوردی پر وبه اندازه یه یک قوطی نوشابه اب مخلوط بشه .چرااصلان باید قبل از اقدام آبجوش شیرین استفاده کنی دلیلش چیه؟

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2728
پس چرا بشتن خوب نمیشه انگار فلفل ریختن بهم خیلی وحشتناکه

بشتن چیه؟؟؟؟

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
جوش شیرین باید یک قاشق غذا خوردی پر وبه اندازه یه یک قوطی نوشابه اب مخلوط بشه .چرااصلان باید قبل از ...

میگن محیط واژنو قلیایی میکنه و به تعیین حنسیت واسه پسر دار شدن کمک میکنه 

میگن محیط واژنو قلیایی میکنه و به تعیین حنسیت واسه پسر دار شدن کمک میکنه 

همش چرته

منظورم با شستن بود  آب گرفتن

حساسیت داری به جوش شیرین خودتو ناکار نکن

جنسیت اول خدا تعیین میکنه دوم مونده به غریزه خودت سوم طبعت چی باشه 

2706