2726
عنوان

شما وسیله ای دارید که خیلی کهنه شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برعکس ام... هر چیزی رو حس نداشته باشم جمع کنم یا مثلا لباسی رو بشورم می‌اندازم دووور! هفته بعد می روم بازار قیمت اش رو می بینم می گم غلط کردم 😭 و دیگه نمی خرم اش

الان دو سه دست لباس بیشتر برام نمونده

الحمدلله 

شلوارهام رو اینقدر می‌پوشم که دیگه از حال می‌ره هی قدم به قدم کوتاهش میکنم تا میشه شلوارک آخر سر هم دستمال میکنم برای تو ماشین و بالکن 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
من این شامپو رو نمی‌گم. ولی چقدر گوگولیه. 😍😍  من اینو میگم . واسه دوران بچگیمه خیلی دوسش داش ...

عکس همینو اول فرستادم اینا خیییلی بو خوبی میده منم از بچگی عاااشقشونم اون دومی همون شامپو تیله ای هایت 

2706