2726
عنوان

بیچاره تا ثریا باید لایک بخوره🤣

626 بازدید | 50 پست

چقده زیاد🤣🤣🤣

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

@نازشصتم   که در اصل ناز شست هست حالا چه حسی داری هزار تا اعلان بدون ریپلی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مال کدوم تاپیکه؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

فکر کنم رکورد لایک نی نی سایت دستش گرفت

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
مال کدوم تاپیکه؟

پر بازدیدا

یاخدااااا کجا بوداین؟؟؟؟؟ 

اولین پربازدیذ

@نازشصتم   که در اصل ناز شست هست حالا چه حسی داری هزار تا اعلان بدون ریپلی

عمرا تگ تو رو ببینه

ی عاااااالمه واسش اعلان میاد

واس تو گم میشه

او نیمه ی من است...❤️
2706