2726
عنوان

بچه های که از نی نی سایت سردرمیارن

248 بازدید | 28 پست

مطالب قسمت داشبوردم نیست 

بنظرتون تعلیق شدم:(

بنظرتون عفو میخورم :(

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سایت خرابه برای منم نمیاد

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2728
مشکل فنیه درس میشه بزودی😐

وای خیالم راحت شد مرسی که گفتی کلی مطلب داشتم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
داشبورد کجاس ماشینین مگه😂 تعلیق بشی ک نمیتونی وارد کاربریت شی

من دیروز نمیتونستم بیام کاربریم 

بعد یه دفعه تونستم بیام

چجوریه؟؟

اخه چند روز پیش حرف..زدم گزارشم زدن یعنی به این زودی عفو شدم

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
داشبورد کجاس ماشینین مگه😂 تعلیق بشی ک نمیتونی وارد کاربریت شی

خودشون بالاش نوشتن داشبورد اونجا کلی مطلبو سیو میکنی 

وای خیالم راحت شد این پروفایلمو دوس داشتم 

2706