2733
2734

دارم دیونه میشم از دستش دیگه.خودش وسواس داره.منم خیلی دنبال مرتب کردن اتاقم نیستم میاد میگیره کل وسایلامو زیرو رو میکنه کل لباسامو از خودش تمیز میکنه .منم بدم میاد دست میزنه به وسایلام.امروز صبح اومده کل کیفامو گشته هر چی توش بوده ریخته تو سطل اشغال.از صبح دارم تو سطح اشغال دنبال وسایلام میگردم.حرفمم میزنم جلو بابام میگه شلختست کثیفه.میگم به تو چه اتاق من به هم ریختست میگه من نمیتونم ببینم خونم کثیفه.اخهوتو چیکار به لباسا و کشوهای من داری اخه .حرصمو در میاره.هرچی ام میگم دست نزن اصلاااا نمیفهمه .الانم هر چی از دهنش درومد بهم گفت منم عصبی شدم زدم رو بازوش الانم خیلی ناراحتم😢😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چجوری دلت اومد از بازوی مامانت بزنی که تورو رو بازوهاش بزرگ کرده و بهت شیر داده؟؟   

چون الان در حال شیردادنم احساساتی شدم اااااه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
نمیتونم دائم قفل کنم که اخه 

وقتایی که نیستی میادتمیزمیکنه؟

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
چجوری دلت اومد از بازوی مامانت بزنی که تورو رو بازوهاش بزرگ کرده و بهت شیر داده؟؟     چو ...

نمیدونم من خیلی عصبی ام اونم داشت هی بهم فحش میداد.خودمم عصبی ام قرص میخورم.اونم هی پا میزاره رو دمم 

2706