2737
2734
عنوان

چرا انقدر همه چي گرون شده😭واقعا بايد چيكار كنيم

| مشاهده متن کامل بحث + 3383 بازدید | 101 پست
الهی بگردم چقدر سخته آخه کی جواب میده ای خدا    

اره خیلی مثلا ما قورمه سبزی داشتیم 

دخترش گریه میکرو میگفت هوس کردم 

مامانش میگفت پول ندارم موادشو بگیرم درست کنم 

یکم از مال خودمون بهش دادیم

امروز داشتم توسایت نگاه میکردم پرواز یک طرفه ب استانبول ۲۵ تومن 😐😐😐 دیگه باید کم کم فکر مهاجرتم ...

افغانستان بریم از اینجا بهتره 

الان یسری میان میگن عوضش امنیت داریم

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا اون زمانم گونی برنج از ۱۲هزار تومن یهو شد ۳۰تومن زیاد بود سال۹۰ این مبلغ..ماست از ۵۰۰تومن یه ...

خب عوضش یجور دیگه تلافی میکرد ...خیلی از جوونای فامیل ما همسایه آشنا همگی خونه دار شدن زیر سایه احمدی نژاد...

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
بگذار بگم تا خالی شم چون همین امشب فروشگاه بودم و کلی حرص خوردم وقتی ۲۳میلیون آدم پیدا میشن که حاض ...

سگ زرد برادر شغاله عزیزم،تصمیم و یکی دیگه و جای دیگه میگیره،حرص نخور فدات شم

روحانی و رئیسی و هر کس دیگه هم رئیس جمهور میشد در سرنوشت این مملکت فرقی نمیکرد...

واقعا فکر کردی روحانی،کاره ای هستش...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728

منم امروز کلی گریه کردم نه از بی پولی از افسردکی و بی حوصلگی از پوچی این دنیا از خدا خواستم ی بلایی مثل زلزله بیاد خودمو خانوادم از بین بریم این دنیا رو‌نمیخوام ب والله

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
2738
سگ زرد برادر شغاله عزیزم،تصمیم و یکی دیگه و جای دیگه میگیرن،حرص نخور فدات شم روحانی و رئیسی و هر کس ...

والا یکی نیس بگه خب الان ک به این رای دادین به اون ندادین اون مگه خودش رئیس یکی از قوه ها نشد؟چه تغییری ایجاد شد😒😐

اخه امروز تو‌ماشین بودم راننده میگفت همچی داره ارزون میشه مثلا طلا گوشی گفتم‌ حاج‌آقا اینا که واجب ن ...

راننده از ناراحتي جنس نامرغوب خريده

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
اخه امروز تو‌ماشین بودم راننده میگفت همچی داره ارزون میشه مثلا طلا گوشی گفتم‌ حاج‌آقا اینا که واجب ن ...

ن بابا سیتم اینا میدونی چطور؟

دلار از ۱۳ تومن شد ۳۲ تومن همه چی ۱۰ برابر شد بعد گفتم گرونیه بعد دلار شد ۲۷ تومن قیمت ها همینطور موند دوباره دلار شد۲۹ باز گرون کردن

مملکت دست دلال ها میچرخه عمرا اگه ارزون بدن 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
چرا باید مردم انقدر ساده لوح باشن که هرچی یه دروغگو میگه باور کنن چرا واقعا این دفعه تو انتخاب یکی ...

رای ندی سنگین تری حیف شناسنامه آدم نیس با اسم اینا سیاه بشه وقتی هیچکدوم با هم فرقی ندارن فقط خیلی ببخشید ری.دن تو مملکت و جیباشونو پرپول کردن

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

همه دنیا ی غم دارن ما بدبختهای ایرانی هزار جور غم

ای لعنت ب این زندگی

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
2706