2726

من افتضاح بودم

چاق و دماغ بزرگ و پر مو و جوش رو دماغ سياه بود پوستم البته سياه چرك😂😂😂نه از اين سياه خوشكلا

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
من پیشونیمو اصلاح کردم خیلی خوشگل شدم

چطوریه عملشو هزینش

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا من کاری نکردم... ولی یکی از آشناهامون رو دیدم بینیشو عمل کرده خیلی خشکلتر شده... صورتش هم تپل تر شده. سفید شده چشماشم لنز میزاره. لباشم بزرگ شده شاید تزریق بوده نمیدونم. موهاشم دکلره میکنه...مژه و ناخنشم کاشته... خیلی زشت بود الان خیلی عوض شده خیلی هااا

بینیمو عمل کردم ولی دکترم گند زدهههه گننددد

کی بود دکترت عزیزم 

مشکلش چیه 

کآری به این ندارم که خفاشو گرفتی خوردی ریدی به کره ی زمین. فقط بگو چطوری گرفتیش؟!!!! من یه یاکریم با اون اوسکولیو نمیتونم بگیرم! 🥴           مواظب عطسه کردنتون باشین دیگه نمیگن عافیت باشه میگن مرگگگگ😬            تا دیروز داشتیم چس ناله میکردیم ب خدا ک جونمونو بگیر حالا دنبال ماسکیم ک یوقت نمیریم🤦‍♀️       مورد داشتیم تو شرکت تا دیروز با لیوانی که صبح شیر میخورد، ظهر دوغ میخورد و عصر قهوه و چایی و دوباره چرخه استفاده ش از فردا شروع میشد. الان لیوانو میشوره میذاره تو کمدش درو قفل میکنه میره، من از ویروس کرونا ممنونم که بهداشت رو به خیلیا یاد داد. 😍         
ما بینی عمل کردیم خوشگل شیم ورمش نمیره عصبیم کرده

چند وقته عمل کردی 

کآری به این ندارم که خفاشو گرفتی خوردی ریدی به کره ی زمین. فقط بگو چطوری گرفتیش؟!!!! من یه یاکریم با اون اوسکولیو نمیتونم بگیرم! 🥴           مواظب عطسه کردنتون باشین دیگه نمیگن عافیت باشه میگن مرگگگگ😬            تا دیروز داشتیم چس ناله میکردیم ب خدا ک جونمونو بگیر حالا دنبال ماسکیم ک یوقت نمیریم🤦‍♀️       مورد داشتیم تو شرکت تا دیروز با لیوانی که صبح شیر میخورد، ظهر دوغ میخورد و عصر قهوه و چایی و دوباره چرخه استفاده ش از فردا شروع میشد. الان لیوانو میشوره میذاره تو کمدش درو قفل میکنه میره، من از ویروس کرونا ممنونم که بهداشت رو به خیلیا یاد داد. 😍         
نوجوونی تا چن ساله؟؟؟؟

نمی‌دونم بلوغ دیگه

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
چ مارک ژلی زدی ک بعد این مدت مونده هنوز من میخوام زاویه سازی فک انجام بدم با ژل

با منی؟الان دیگه نیست عزیزم چون تحریمیم. من سال ۹۳ زدم هنوز هست قشنگ.دکتره میگه برو خدارو شکر کن چون الان دیگه اون ژل نیست اصلا

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

من ی عالمه جوش داشتم هر چی دکتر هم میرفتم خوب نمیشدم اصلا یک وضعی هر کی هم از راه میرسید نسخه میپیچید واسه جوشا خیلی اعتماد ب نفسم اومد پایین.

بعد ازدواجم ک قیافه ام بهتر شد کلی خاستکار پیدا کردم خاک بر سرااااا😏

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2706