2737
2734

خانواده شوهرم بین بچه من و جاریم خیلی خیلی فرق میذارن.

منم دلخورم ازشون و رنجش دارم خیلی..

اشتباهم اینجاست چشم ندارن شوهرم بچه های اونا رو ببوسه و..

آخه اونا هیچکدوم به بچه ما اهمیت نمیدن.اونروز برادرشوهرمو دیدم بچم باهام بود حتی صداشم نزد..بعد شوهر من هر بچه ای میبینه ملچ ملوچ ِش میکنه(بوس😒)

منم امروز سر ی موضوع بهش گفتم ک دوست دارم همون محبتا رو بیشتر روونه بچه خودمون کنی وقتی میبینی اونا...

ولی اشتباه کردم فک کنم🥺 نظر شما چیه؟

شوهرمم گفت خودم بچم تو قلبم جا داره و لازم نکرده اونا محبت کنن و..

دست خودم نیستا دلم میخاد وقتی اونا اونطورین شوهرمم...

😐😐😐😐😐😐😐

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی خیال باششش فقط❤

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2738

عزیزم شاید حساس شدی.

بعدم اونا اینجورن شمام باید مثه اونا باشی ??

بلاخره شوهرت خواهرزاده و برادر زاده هاشو دوس داره هرچقدم تو چشم نداشته باشی

من باشم ب شوهرم افتخار میکنم بخاطراینکه شبیه اونا نیس و محبتشو از ی بچه دریغ نمیکنه

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
عزیزم شاید حساس شدی. بعدم اونا اینجورن شمام باید مثه اونا باشی ?? بلاخره شوهرت خواهرزاده و برادر ز ...

منم گاهی دلم میخاد خودم باشم و دلم گنده اما انقدر ک محبتشونو از ما دریغ کردن خسیس شدم براشون

اصلاا براشون مهم نیست.. البته خانواده منم پسردوستن😒🥺

شما راست و دروغ بگو....مهمم نباشه براشون میفهمن تو محبت بچه رو از اونا نمیخوای و خونواده خودت هستن...چند تا عکس از بچه ت با داداش و ...بگیر مدام بذار پروفایل و حرف بزن و ...

2706