2726

برو بخواب انگار بدخواب شدی

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیاااد تحویلش نگیر دور برداره😂به خودت اهمییت بده خوب بخور خوب بپوش برای خودت ارزش قائل باش تا همه برات ارزش قائل باشن.ظریف باش جیغوداد نزن

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
زیاااد تحویلش نگیر دور برداره😂به خودت اهمییت بده خوب بخور خوب بپوش برای خودت ارزش قائل باش تا همه ب ...

تقریبا تمام این کارایی که میگی رو میکنم ولی با جمله اول یکم مشکل دارم.راستش نمیتونم بهش بی محلی کنم

موهاتو رنگ کن به تیپت برس تو خونه آرایش کن زیادم تو کارای شوهرت سرک نکش یه کم غرور برا خودت داشته با ...

اصلا تو کاراش دخالت نمیکنم...نمی پرسم چیکار میکنی چیکار نمیکنی...

تقریبا تمام این کارایی که میگی رو میکنم ولی با جمله اول یکم مشکل دارم.راستش نمیتونم بهش بی محلی کنم

بیدلیل بیمحلی کردن که اصلا توصیه نمیشه.منظورم اینبود که هرچیزی به اندازه خوبه حتی محبت کردن 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون