2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگین نامزدم چه مرگشه چرا اینجوره اخلاقش +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3084 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دروغ میگه بابا همش یا من خونشونم یا اون اینجاس بهونشه دیگه دوسپسراهم برا رلاشون کادو میخرن مگ چیه

والا بازم من میگم دوسپرته نه نامزدت ولی بنظرم نتیجه ای تهش نداره معلومه دوست نداره اگر همیشه اینجوریه 

2728

اه خیلی اعصاب خورد کنه

باابن نمیشه ساخت ک

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
نههههه 

این عقده ایه فکر کنم منتظره تو رو بانو کنه بعد بهت محبت کنه 😐

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2738
اخه فک کردم ارزشم براش از این حرفا بیشتر باشه یک ساله باهمیم خیلیم راحتیم

یه سال با هم هستید

من دیگه حرفی ندارم

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
ی چندتا چیز متوجه شدم اول اینک انگار هم میخوادت هم نمیخوادت. یعنی چی که بعد عقد محبت میکنم. مگ محبت ...

دقیقا حرفایی ک من میخواستم بگم و زدی

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍

به نظر من تند رفتی 

احتمالا آشناییتون سنتی بوده و تازه هم نامزد کردین ینی از حرفاش این برمیاد، فوری منتظر برخورد عاشقانه نباش خب وقتی سنتی اشنا شده باشی اونم همین اواخر چطور انتظار داری فوری عشق و عاشقی راه بیافته مگه رمانه؟ بعدم خیییلی زشته به کسی بگی برام کادو چی میخری؟؟!!! خیلیا خوششون نمیاد کادو اسمش روشه طلبکاری که نیست 

2706