2737
2734
عنوان

نداشتن پدر و مادر

630 بازدید | 39 پست

به نظرتون فوت پدر و مادر یک دختر پاک و معصوم و شاد ، شما رو از ازدواج با اون دختر منصرف می‌کنه ؟ یا برا پسرتون؟ حالا اگه اون دختر پدرش خلافکار بوده باشه و سال ها پیش اعدام شده باشه چی؟؟؟ در حالی که اون دختر بی پول نیست و در حد خودش یه امتیاز های مالی هم داره. 

(لطفااآااااا بدون دلسوزی و کاملا جدی جواب بدین ، خودتون رو در اون لحظه و انتخاب اون دختر قرار بدین ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای بعضیا مهمه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

نه....

خانواده هیچوقت نمیتونه دلیل به بد بودن دختر هم باشه اتفاقا اینجور دخترا خیلی هن خوبن و قابل اعتماد

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2738

نخیرمنصرف نمیکنه.البته ربزی به بی پولی با پولیش نداره.مادرش چرا فوت کرده؟اینم باید بدونه ادم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706