2733
2734

هرکس کرونا گرفته بگه چی خورده مریض دیابتی ها خصوصا بگید خوب میشن؟ کلا هر کی گرفته بگه بیماری زمینه ای داسته یا نه؟ چطوری خوب شده

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

من نگم بهتره

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسرم دیابت داره،کرونا داشت دو هفته قرنطینه بود،سه روزه خارج شده از قرنطینه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

من گرفتم بیماری زمینه ایی نداشتم نای درگیر شد

داروها ب موقع مایعات فراوان استراحت مطلق بُخور جوش شیرین بُخور کریستال منتول عنبرنسا دود کردم آب نمک غرغره کردم 

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
2738
بابام تازه گرفته بدن درد داره ، چی خوبه بهش بدیم ؟ ابجیم هم فکر کنم گرفته 😥

تا میتونین ویتامین سی بدین...تازه...جوشان...قرص ...هرچی...ابمیوه تازه مثل اب هویج اب مرکبات با پوست سفیدش

چرا عزیزم ؟اگر میشه بگو تا بقیه بیشتر رعایت کنن

اخه خیلیا الان مریض دارن و عزیزاشون درگیره من یه چی بگم نا امیدشن .خب خیلی بده

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

من و شوهرم هم الان داريم

فقط ميخوام بدونم چ مدت بعد تست بدم منفيه؟؟؟

خيييلي مهمه برام ميخوام برگردم وطن و لازمه تست بدم😭😭

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2706