2737
2739
عنوان

افزايش يا كاهش طلا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا معلوم نيست اما خداكنه پرواز نكنه همه چي گرون ميشه 

همچی گرون شده گوجه شده 15هزار تومن و یه خرید بری واسه لباس قیمت ها پرواز کرده خدمات پزشکی و دندان پزشکی و دارو که هیچی الان قیمت طلا بیاد رو 800تومن هم اینا پایین نمیان 

2728
اوناهم نميدونن هيچ كس نميدونه

اره ولی کلا حرفاش راست بوده 

قبل از اینکه طلا گرون بشه 

بازم ب مامانم گفت طلا میره بالا بخر توی گرونی بفروش..

خلاصه مامانمم خرید و طلا رفت بالا و فروختشون و سود کرد

قیمتا لحظه ای بالا میره دوستم خونه 100 متری معامله کردن 800 میلیون بعد 7 روز صاحب خونه دبه کرد یا یک میلیاردو دویست یا معامله بی معامله ما خودمون خونه 110 متر ویلایی تو همون کوچه گرفتیم 415 سه ماه پیش انصافه آخههههههه 😒😒😒😒😒

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
چرا دقيقا؟😂😂😂✋🏻

خیلیا کل سرمایشون دادن طلا خریدن حالا فکر کن برس ب 250 چی میش؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
خیلیا کل سرمایشون دادن طلا خریدن حالا فکر کن برس ب 250 چی میش؟ 

وقتي پيامو خوب نميخوني همينه كه جواب الكي هم ميدي

من گفتم قبل انتخابات بره بالا كه همه بفروشيم كسي ضرر نكنه

بعد انتخابات بريزه اول دقت كن

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
وقتي پيامو خوب نميخوني همينه كه جواب الكي هم ميدي من گفتم قبل انتخابات بره بالا كه همه بفروشيم ك ...

ینی چی همه بفروشیم؟ 

ایا طلا فروشا هم مبتونن لینکارو بکنن 

غیر منطقی این حرف یجور رویا یا ارزو میتون باش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗