1874

بعضیاخیلی‌ عقده ای هستن خیلی

بعضی ازقسمت‌ های صورتم‌ روجراحی‌ کردم ولی عقیده دارم‌ اگر پایه‌ ی زیبایی‌ رونداشته‌ باشی هرچقدرهم‌ عمل کنی زیبانمیشی زیبایی‌ ارثیه

همه ی زنای دنیا زیبا هستن

اما هرکدوم به چشم یکی عزیزم

زیبایی ارثی نیست

زیبایی تو ذات همه ی زناست

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛یه دختر باهدف و باانرژی که تو هر شرایطی خودشو بالا کشیده🌻لانادل ری🌻

فقط شعارت 😂

خب هرکسی یه نظری داره و البته توهین و بی احترامی کار درستی نیست

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣. آز ینی آزمایش، ولن(ولنتاین)، شوشو(شوهر گرامی). پروف(پروفایل) ریپ(ریپلای).  رون پا؟! اینو دیگه واقعا نمیدونم کجای دلم بذارم😥آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

فروش آنلاین مواد غذایی، ارسال بهداشتی با یخچال برای ایام قرنطینه در تهران   

1922

نمیدونم چرا ملتی هستیم که علاقه شدیدی داریم یا کله کنیم تو شلوار هم یا پا کنیم تو کفش هم ... اخه چقدر به هم دیگه کار داریم من نمیدونم! یکی نیست بگه خیلی وقت داری خیلی زرنگی فکرت بزار رو زندگی خودت   

گروه نارنجی --->شروع یکم مهرماه ۹۹ ---> قد ۱۵۷ ♡ وزن اولیه ۷۸ ♡ وزن فعلی ۶۶.۸ ♡ وزن هدف  ۵۵♡ پیش به سوی گروه ابی    ماه سوم چااااالش♡حس خوووب♡تغییر سبک زندگی♡   ♡♡♡ در تاریخ ۹/9/99 یکی از اتفاق های خوب زندگیم واسم پیش میاد شاید معجزه ای شد واسه عشق سوخته ام ♡ ♡♡( در کمال ناباوری ۲۹ آبان معجزه عشقیم انجام شد   از خدا میخوام در مسیرش کمکم کنه که به خوبی پیش بره )♡♡♡♡♡♡♡

ولی من اعتقاد دارم که هرکسی که صورتش ایراد داره اگه عمل کنه خیلی خوب  میشه و این اصلا اشکالی نداره که واسه بهتر شدن نقص صورتو برطرف کرد

چه بسا سخنی که چون شمشیر ،برنده است....مراقب شمشیر زبونمون باشیم 
همه ی زنای دنیا زیبا هستن اما هرکدوم به چشم یکی عزیزم زیبایی ارثی نیست زیبایی تو ذات همه ی زناست

شاید یکی از بهترین کامنت هایی بود که دیدم ، لایک داری هزارتا       

گروه نارنجی --->شروع یکم مهرماه ۹۹ ---> قد ۱۵۷ ♡ وزن اولیه ۷۸ ♡ وزن فعلی ۶۶.۸ ♡ وزن هدف  ۵۵♡ پیش به سوی گروه ابی    ماه سوم چااااالش♡حس خوووب♡تغییر سبک زندگی♡   ♡♡♡ در تاریخ ۹/9/99 یکی از اتفاق های خوب زندگیم واسم پیش میاد شاید معجزه ای شد واسه عشق سوخته ام ♡ ♡♡( در کمال ناباوری ۲۹ آبان معجزه عشقیم انجام شد   از خدا میخوام در مسیرش کمکم کنه که به خوبی پیش بره )♡♡♡♡♡♡♡

من میگم غرق نشو تو عمل های زیبایی و واسه رشد و پیشرفت خودت و رشد روحت هم برنامه داشته باش.

بعد هم خب واقعا حیفه یه دختر ۱۸ ساله اینقدر بره زیر عمل

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
1911
مربوط‌ به تاپیک قبل

عزیزم ولشون کن اینا یه سری ادمای عقده ای هستن بنظرم برای زیبابودن اشکالی نداره هرکاری کنی حتی عمل ک اونم هم هزینه ش رو هم دردشو تحمل میکنی اما یه سری ادم عقده ای گداگودول مسخره میکنن ک بری قیافشونو ببینی شب خوابت نمیبره از حرص و زورشون دارن میترکن..بعد میان میگن ما نچرالیم و زیبا😂😂😂بزار ماتحتشون تا جا داره بسوزه✌

1826
شاید یکی از بهترین کامنت هایی بود که دیدم ، لایک داری هزارتا        

🌻🌻

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛یه دختر باهدف و باانرژی که تو هر شرایطی خودشو بالا کشیده🌻لانادل ری🌻