2703
2553

ب نظرتون زوده؟موهامم‌ فره اذیتم‌ میکنه کراتینه‌ هم کردم‌ دوباره‌ برگشت دوس‌ دارم موهامم‌ مش‌ کنم ب نظرتون‌ ژل‌ بزنم‌ ب گونم؟ خیلی ب زیبایی‌ اهمیت‌ میدم

بزن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🤷🤷🤷

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2456

خیلی داری تند میریا.ارومتر عزیزم

کاشکی در مواردی که واقعا خود فرد دخالتی نداشته کمتر نظر بدیم... مثل رنگ پوست🔴قد🔴زادگاه🔴 لهجه و مواردی از این دست که تو این سایت و فضاهای مشابه بسیار ازشون صحبت میشه و چه دلها که میشکنه😔
2714

الان تو اینه نگاه کنی خودتو میشناسی؟😐

خوبه ک به زیبایی اهمیت میدی اما خودتو دوس داشته باش نه که همه جاتو تغییر بدی

2706