2726
عنوان

تیپ شخصیتی برای ازدواج

216 بازدید | 9 پست

تیپ شخصیتی توی ازدواج چه قدر مهمه؟یک آدم درون گرا میتونه با یک برون گرا زندگی کنه؟یا حتما باید دو نفر تیپ شخصیتشون یکی باشه؟کسی این جا هست که تیپ شخصیتیش با همسرش متفادت باشه؟مشکلی با این قضیه ندارید؟خواهشا تجربیاتتون روبگید،خیلی برام مهمه.

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهتره مثل هم باشن خودت فکر کن آدم برون‌گرایی هستی وقتی یکی مثل یخ باهات برخورد می‌کنه ازش سرد نمی‌ش ...

در مورد من برعکسه.من درونگرام،طرف مقابلم برون گرا. البته خودم با این که درونگرا هستم،ولی جوری هم نیست که خیلی یخ باشم تو برخورد با بقیه. توی خانواده ام و دوستام با آدم های برونگرا هم میتونم کنار بیام. ولی حس میکنم تو ازدواج سخت تره

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
ما ک کلا فرق داریم.😂

مشکلی ندارید با این قضیه؟میتونید هم رو درک کنید؟

من خودم به شخصه برون گرا هستم. با همکارم چندین ماهه که به صورت جدی صحبت میکنیم. ایشون درون گراست. خی ...

ما برعکس شمائیم. من درونگرا،طرف مقابلم برون گرا.با این که بقیه شرایطش خوبه ولی حس میکنم با این قضیه مشکل پیدا میکنم 

مشکلی ندارید با این قضیه؟میتونید هم رو درک کنید؟

من خودمو وفق دادم.مشکلی هم ندارم.چون مردا کاملا با خانما متفاوتن تا نگی چته نمیفهمن فوقش دوبار ازت میپرسه چته چیشده و ما خانما هم یجوری هستیم که میگیم هیچی😂هی دوستداریم بپرسه تا اخرش بگیم.از دوتا سیاره متفاوتن.برای همین زیاد رو اینجور چیزا دیگه زوم نیستم.واینکه خودمو به اون وابسته نمیکنم که فقط اون حال منو بتونه خوب کنه.من درونگرا هستم.و همسرم برون گرا.