2737
2734
عنوان

غذای نی نی یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از شیش ماهگی کمکی شروع کردم سوپ و پوره میوه و حریره و فرنی و پوره های سیب زمینی و ۷ هشت ماهش شد پلو بهش می دادم خیلی به شده سوپش رو کنار میکس می کردم الان یازده ماهشه تقریبا از غذا های سفره هم  دهنش می زارم ولی غذا های ساده تره پلو ساده با گوشت درست می کنم می خوره سرلام هم هنوز می خوره شیر خودمم می خوره 

من خودم دکتر تغدیه میرم پسرم ۸ماهش وزنش بالاس از دکترم پرسیدم که چیکار کنم غذاشو گفت هرچی برای خودتون میپزین ولی سالم کم روغن ادویه بهش بده حالا جدیدا بهش میدم برنج له میکنم با خورشت مثل پوره چون بچه ها گوشت دوست ندارن من پوره میکنم خوب میخوره 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
2731
یک سالو یک ماه ۹۳۵۰ گرم بود یک سالگیش

عزیزم کوچولوت هم سن پسر منه...جوانه ماش و گندم تهیه بکن.خشک بکن و بعدم پودر کن به غذاهاش اضافه کن.روزی ۱ تخم مرغ بهش بده.سوپ قلم بهش بده.ماست حتما بهش بده بیرون رویش رو کم میکنه.با آب قلم واسش غذا بپز وزنش هم خوبه عزیزم نگران نباش

عزیزم کوچولوت هم سن پسر منه...جوانه ماش و گندم تهیه بکن.خشک بکن و بعدم پودر کن به غذاهاش اضافه کن.رو ...

باشه گلم فقط بگو چطور جوانه درس کنم که بو نگیره ماست وموز هم بش میدم بیحال نیس که بگم گلاب به روت اسهال باشه فقط سوپ قلم درس نکردم تا حالا همش پای مرغ بش میدادم که الان ی مدتیه نخریدم ممنونم بابت راهنماییت 

2738
عزیزم کوچولوت هم سن پسر منه...جوانه ماش و گندم تهیه بکن.خشک بکن و بعدم پودر کن به غذاهاش اضافه کن.رو ...

راستی تخم مرغ هم با کره بهش میدم به جای روغن روزانه مصرف داره 

دختره من یکسالشه دوس داره خودش غذا بخوره هم با دست هم با قاشق،قبل غذا چیزی بهش نمیدم ک معدشو پرنکنه گشنه باشه،پسرمم ۳سالشه اونم همینطور قبلش چیزی نمیدم ک گشنه باشه

هیچکس از نبودنت نمیمیره😏فوقش دیرتر میخوابه🤞
باشه گلم فقط بگو چطور جوانه درس کنم که بو نگیره ماست وموز هم بش میدم بیحال نیس که بگم گلاب به روت اس ...

عزیزم جوانه درست کردن خیلی دردسر داره آماده بگیری راحت تری. من آماده گرفتم و خشک کردم و پودر کردم.رو همه غذاهاش میپاشم و بهش میدم.

دختره من یکسالشه دوس داره خودش غذا بخوره هم با دست هم با قاشق،قبل غذا چیزی بهش نمیدم ک معدشو پرنکنه ...

پسر منم دوست داره خودش غذا بخوره.منم همراهیش میکنم و کمکش میکنم که خودش بخوره