2726
عنوان

غذای نی نی یکساله

240 بازدید | 43 پست

خاهشا خانمایی که کودک یک ساله دارید بگید چطوری بهشون غذا میدید (روش غذا دادن) و هم بگید چیا میدید(غذای سفره؟یا غذای مخصوص) و اینکه غذاهاتون در چه حد نرمن ؟

آیا بچه هاتون از دهنشون بعد از جویدن بیرون میریزن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچم  از یکسال  هم کمتر بود جوری برای خودمون غذا میپختم که براش مناسب باشه یعنی بدون نمک و روغن اینا و سر سفره با هم می‌خوردیم برای همین اصلا بدغذا نشد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
من بچم  از یکسال  هم کمتر بود جوری برای خودمون غذا میپختم که براش مناسب باشه یعنی بدون نمک ...

خب اینجوری باید دنبتل بقیه اعضای خانواده هم بکنم تا اونام غذا بخورن 😐

همش میریزه بیرون خیلی بدغذاست شیرخودمم میخوره همه چی بهش میدم جدا از سفره باید دنبالش بدووم تا دو ...

این طبیعیه عزیزم که بد غذا باشه. منم دنبال بچم میدوم و غذاش میدم ولی جدیدا می زارم خوووووووب گشنش بشه خودش قشنگ می شینه و خووووب میخوره

این طبیعیه عزیزم که بد غذا باشه. منم دنبال بچم میدوم و غذاش میدم ولی جدیدا می زارم خوووووووب گشنش بش ...

مثلا روزی چند بار غذای کامل میخوره؟میوه نه ها غذا چند وعده میخوره؟

مثلا روزی چند بار غذای کامل میخوره؟میوه نه ها غذا چند وعده میخوره؟

صبحانه که ۱۰۰٪بهش میدم غیر از صبحونه حدود ۲ الی ۳ وعده کامل میخوره.بستگی داره بین وعده هاش چجور بهش پیام وعده بدم

بعدم دوستان غذا دادن به بچه مثل غذا خوردن خودمون نیست.من زمانی که می زارم گشنه بشه خیلی کم در حد نیاز بهش شیر میدم.تو طول این مدت مرتب باهاش بازی میکنم و میخندونمش و باهاش بدو بدو میکنم که تقریبا گرسنه بشه 

خب اینجوری باید دنبتل بقیه اعضای خانواده هم بکنم تا اونام غذا بخورن 😐

اتفاقا خیلی برای ما خوب بود موقع خوردن نمک و لیمو میریختیم رو غذا

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

روش غذا دادن هم اینجوریه که یه زیر انداز مخصوص خودش با طرح عروسکی درست کردم.واسش پهن میکنم و میشونمش روش.یه ظرف کوچیک نشکن و یه قاشق کوچیک مخصوص خودش با یکم غذا داخل ظرف می ذارم جلوش و در حین بازی بهش غذا میدم.بهش آفرین میگم.میزارم خودش بخوره.یه قاشق پر غذا میکنم میدم دستش و خودم کمکش میکنم بزاره دهنش...در کل با بازی و خنده باید به بچه هاتون غذا بدید که به دلشون بچسب.اگه با طعم غذاتون جور در میاد یکم آب لیمو به غذاش بزنید و بدید به بچه هاتون.کوچولو ها طعم ترش رو دوست دارند

2706