2737
2734

خانوما این مشکل خواهرمه میشه شرایطشو بخونید و بگید ممکنه تنبلی داشته باشه؟

پریوداش مرتبه علائم تخمک گذاریم داره 

فقط قبل پریود جوش چرکی میزنه و سینه هاش دردمیکنن ۱هفته قبل پریود

پریوداش مرتب ۵روزه هست خونریزیش کم هست ولی حجمش 

کسی بوده اینطور باشه؟

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا که گفتی عادیه ...چیز غیر معمولی نبود 

مثلا دل دردای یهویی توی پریودی یا لخته های زیاد 

یا لخته های انگوری ...اینا غیر عادی هست

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731

این که علائم کیست و تنبلی تخمدان نیست خدارو شکر تا جایی که من میدونم همه چیش طبیعیه فقط اینکه میگی سینه هاش قبل پریودی درد میگیره منم همینژورم فیبروکیستیک سینه دارم درد سینه قبل از پریود یکی از علائم سندروم پیش از قاعدگی هم هست

اینا که گفتی عادیه ...چیز غیر معمولی نبود  مثلا دل دردای یهویی توی پریودی یا لخته های زیاد&nbs ...

نه هیچکدوم رو نداره 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
اینا که گفتی عادیه ...چیز غیر معمولی نبود  مثلا دل دردای یهویی توی پریودی یا لخته های زیاد&nbs ...

۳بار دکتر زنان بردتش مامانم 

ولی همچنان نگرانشه دکترمیگه هیچیش نیست ۱۸سالشه 

مامانم خودش تنبلی داشته میترسه

2738