2726

دوستان بعد اینکه متوجه شدیم مادرم تموم تخم شپشا رو دراورد الان میگرده میگه هیچی نمونده تو سرم، چیکار کنم دیگه یعنی تموم شده چجور مطمعن بشم ؟ لطفا راهنماییم کنید

یه هفته دیگه رنگ بزاره

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرتو با سرکه بشور 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2728

موهاتو هم کوتاه کوتاه کن 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

از اون شامپو ها بگیر از اونایی که ۸ ساعت باید بمونه بزن بعد موقع حموم شونه بزن ...تقریبا یکم با شیمیایی رفعش کنی میره برو موهاتو کم حجم کن

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
از اون شامپو ها بگیر از اونایی که ۸ ساعت باید بمونه بزن بعد موقع حموم شونه بزن ...تقریبا یکم با شیمی ...

عزیزم میگم هیچی ندارم الان کلا ن رشک ن شپش خیلی کم بود مادرم برداشته همرو نمیدونم اللن برای اطمینان مثلا اگر یدونه مونده باشه چیکار کنم

گرفتم زدم اصلا شپش نداشتم رشکا هم نموندن ولی...

فکر کنم چند بار باید بزنی

وای خیلی بده یادمه دبستانی بودم تو مدرسه زیاد شده بود همه گرفته بودن

با دست دنبالشون نگرد که

فقط شامپو

عزیزم میگم هیچی ندارم الان کلا ن رشک ن شپش خیلی کم بود مادرم برداشته همرو نمیدونم اللن برای اطمینان ...

نه منم مثل تو بودم مامانم تمیز میکرد جیزی نمیموند اگه یکیشم مونده باشه فایده نداره تو امتحان کن کار از محکم کاری عیب نمیکنه تو شامپو رو امتحان کن

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
2706