عنوان

سوره حشر میخونم🌸🙏

98 بازدید | 15 پست

سلام ساعت 10 سوره حشر میخونم هر کس خواست لایک کنه 🌺💚

اگ خواستید برای مادر مرحومم فاتحه یا صلوات بخونید ☀️دلتون شاد

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

التماسسس دعااا خیلی خیلی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم میشه از ته قلب شکستت برا منم دعا کنی

یه مشکل بزرگی دارم دارم میمیرم از استرس دعا کن ب خیر بگذره و از این غم نجات پیدا کنیم�😭

برا مادرتون فاتحه میخونم خدا رحمتشون کنه و خدا صبرتون بده

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

اسمم حدیث توروخدا برای من بخون

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
عزیزم میشه از ته قلب شکستت برا منم دعا کنی یه مشکل بزرگی دارم دارم میمیرم از استرس دعا کن ب خیر بگذ ...

ان شاالله حل میشه و خدا کارگشایی میکنه برات عزیزم💚🙏

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
التماس دعا عزیزم. فردا میرم سونو.. ان شالله بگن سالمه خیالم راحت شه...  خوندم برا مادرت.. روحش ...

دوست خوبم ان شاالله ک بهترین برات اتفاق بیفته و شاد بشی🌷❤️

خیلی گلی ان شالله...  تو همه تاپیکات هستم خستت کردم.. حلال کن😘💖

فدات عزیزم چ خسته ای 🙏دوستامین دوستتون دارم🌺

2706