1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

فک نکتم راست باشه خبرش

۹/۹/۹۹ به تموم ارزوهای دلم رسیدم ابجیم به حاجتش رسیده منم کارم حل شده 🥰 سایه ات از سرمان کم نشود حضرت یار😍💖⚘دوستت دارم رضا عشقم😘جانی و دلی ای دل و جانم همه تو😍😘🤩🌷عاشقتم ایلین من🤩💗عاشق خانوادمم😘 تو این دنیا هیییییچیزی غیر ممکن نیس هیچوقت از خاسته هایی ک دارین دور نشین و درخونه خدارو تا میتونین بزنین باور کنین خدا در بهترین زمان ممکن جواب دعاهاتونو میده اگه خدا الان حاجتتو نداده واسه اینه ک داره خوشگلشون میکنه😍😍😍😍میشه برای حاجت دل منو خواهرم یه صلوات بفرسی🌷
1922

مگه مومو شیرازی بود😂😂😂

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

واقعا؟

ایرانی بوده

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!
1911
1904

ایرانیش فیکه😁اصلیش خارجیه که وحشتناکه😱😱😱

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
1918