2737
2734
عنوان

بچه هااااااا بیاین جواب بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 43 پست
کی بی بی چک بذارم بهتره ??

بزار حداقل ۲هفته دیگ

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم الان اونجوریم درد پریودی دارم میرم سرویس ولی خبری نیست 

من الان ٣ روز از موعد پريودم گذشته و اين درد ها رو دارم جوري بود كه ديشب مردم از كمر درد انگار كمرم قفل كرده بود !!! به نظرت ممكنه باردار باشم؟

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
من الان ٣ روز از موعد پريودم گذشته و اين درد ها رو دارم جوري بود كه ديشب مردم از كمر درد انگار كمرم ...

بی بی چک بزار مطمئنشی

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
2738
بی بی چک بزار مطمئنشی

خب الان زوده كه !! مگه نبايد ٥ يا ٧ روز از موعد گذشته باشه؟

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
خب الان زوده كه !! مگه نبايد ٥ يا ٧ روز از موعد گذشته باشه؟

نت خیلی داغونه الان ۱ساعته هرکاری میکنم سایت نمیاد بالا نه عزیزم ۳روزم نشون میده من الان با ۳روز تاخیر امروز پری شدم😢😢

نت خیلی داغونه الان ۱ساعته هرکاری میکنم سایت نمیاد بالا نه عزیزم ۳روزم نشون میده من الان با ۳روز تاخیر امروز پری شدم😢😢

نت خیلی داغونه الان ۱ساعته هرکاری میکنم سایت نمیاد بالا نه عزیزم ۳روزم نشون میده من الان با ۳روز تاخ ...

🙁🙁 عزيزم انشالله ايندفعه ني ني دار ميشي

🙁🙁 عزيزم انشالله ايندفعه ني ني دار ميشي

قربونت برم به دعاهاتون محتاجم واقعا برام دعاکنید دیگ دارم نا امیدمیشم😢😢