2737
2739

چند سال پیش خواهرم فوت کرد اونموقع که تو بیمارستان بود بعضی فامیل هامون اصلا همدردی نکردند و عین خیالشان نبود خواهرم روز دوازدهم فروردین فوت کرد و موقعی که بستری بود من خونه فامیلامون بودم حتی اونروز چند ساعت قبل فوتش داشتند برای سیزده بدر برنامه ریزی میکردند. هنوز نیشخند ها بیشعوری هاشون جلوچشمامه. متنفرم ازشون میدونم عزیز اونها نیست اما اینکه جلوت هرهر بخندند و حتی به نگرانی مادرم که تو بیمارستان بود نیشخند میزدند .

حااالم خیلی بده نمیدونید چقدر روزای سختی بود موقعی که خواهرم بستری بود در بدترین شرایط .نمیخوام سر خودشون بیاد اما میگم خدایا ما در شرایط واقعا بدی بودیم چرا اینا اینجور بودند فقط موقعی که خواهرم فوت کرد اشک ریختند و حتی چهلم خواهرم باز هم با هم هرهر خنده داشتند انگار نه انگار ما عزاداریم.

خدا کجاست خدا که حتما دیده تو اون لحظه ای که عزیزت تو بیمارستان داره جون میده با لبخند ها و نیشخندها حرصت رو درمیارند چقدر بیشعور .حتی شنیدیم قبل از چهلم خواهرم جشن تولد گرفتند و خوش گذرونی کردند ای کاش احترام میزاشتند . حتی موقعی که خواهرم فوت مرد میشنیدم میگفتند که این اتفاق به خاطر گناهای مادرمه .اینایی که میگم فامیل درجه یکمون اند .

نمیدونم خدا قراره چه کار کنه اما دلم پره کینه ندارم زیاد اما دیگه مثله قبل نیستم باشون دیگه اون دوست داشتنه وجود نداره.

فقط خواستم دردو دل کنم.

خواهرم به خاطر مشکلات کلیوی فوت کرد تو بیست و دو سالگی

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید میخواستن حالو هواتون عوض شه من دیدم طرف فوت میکنه تو خونش بعضیا میخندن صاحب مجلس ناراحت میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خدا بیامرزش💔

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
خدابیامرزتشون💔💔💔💔💔😔😔😔

بچه بگیر یجا بشین همه جا هستی 😬😬😬😬😁😁😁😁😁

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
2738

برای خواهرتون خیلی ناراحت شدم خدابهتون صبربده😞😞

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

واقعا درکتون میکنم واسه مراسم پدربزرگ منم همین بود ولی من همون لحظه برگشتم بهشون چنان هرهر میکردن انکار رفتن سیرک 

منم گفتم مجلس عزاداری بعد یکیشون گفت پیر بود انگار جون ۲۰ساله مرده 

یعنی انقد نمیفهمن ک حتی اگه یکی پیر بود ولی عزیزمابود کسی ک الان بعد ۴سال بازم نمیخام قبول کنم ک فوت شده .خداخواهرتون رو بیامرزه واقعا بعضی ازفامیل ازهزارتاغریبه هم بدترن

اسی عزیزم خدا خواهرتو بیامرزه ولی دیگه ب اینچیزا فکر نکن چون نه تنها آرومت نمیکنه بلکه از لحاظ روحی بیشتر به هم میریزی بجاش برای آرامش خودت و روح خواهرت قران بخون 

ادمارو با خوبی ک بدی هاشون به خودشون واگذار کن هیچوقت غصه اتفاقی ک افتاده و چیزی ک گذشته رو نخور 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚