2737
2734
عنوان

عزیزانی که سگ دارند یه لحظه بیاین

120 بازدید | 16 پست

سلام حالتون چطوره چخبرا؟ 

بچه ها میگم سگ من ۳ سالشه دو روزه خیلی بی حاله خیلی خیلی 

طوری که همش خوابه فقطم ظهر غذا خورد نمیدونم چشه در صورتی که فوق العاده شیطونه و یک دقیقه آروم نمیشینه واقعا نگرانشم به دکترشم زنگ زدم نبود ایران به نظرتون مال هوا نیست؟ 

تویی که داری اینو میخونی ببین چی میگم ...از تو فقط یه دونه تو دنیا هست پس حسابی مراقب خودت باش باشه؟!😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زنگ بزن یه دکتر دیگه شاید مریضه طفلکی

نمی دونم بخدا خیلی نگرانشم ساعت ۹ شب که دامپزشکی نیست

تویی که داری اینو میخونی ببین چی میگم ...از تو فقط یه دونه تو دنیا هست پس حسابی مراقب خودت باش باشه؟!😘
ببرش یه کلینیک دیگه گناه داره 

الان که جایی باز نیست عزیزم😔

معمولا با گرما هوا اينجورى ميشن . الان كه نه... ببرش دامپزشك ديگه... تهرانى؟

نه الان تهران نیستم ولی دامپزشکی تهرانش ماندگار میبرمش الان دکتر شهرمون تماس گرفتم ایران نیست با جاهای دیگه تماس گرفتم نیستن

نمی دونم بخدا خیلی نگرانشم ساعت ۹ شب که دامپزشکی نیست

تو اینستا کلی دامپزشک هست که آنلاین جواب میدن

من شماره یکیشو دارم میخوای بهت بدم؟

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738
الان که جایی باز نیست عزیزم😔

دلم براش سوخت درد میکشه الهیییی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
تو اینستا کلی دامپزشک هست که آنلاین جواب میدن من شماره یکیشو دارم میخوای بهت بدم؟

دستت درد نکنه اره والا بده فقط مطمنه؟

نه الان تهران نیستم ولی دامپزشکی تهرانش ماندگار میبرمش الان دکتر شهرمون تماس گرفتم ایران نیست با جاه ...

من تو تهران جايى رو ميشناسم كه ٢٤ ساعته بازه اگه اطراف تهرانى يا ميخواى بياى تهران بهم بگو بهت بگم كجاست

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
من تو تهران جايى رو ميشناسم كه ٢٤ ساعته بازه اگه اطراف تهرانى يا ميخواى بياى تهران بهم بگو بهت بگم ك ...

الان اومدم شهرمون نه کرمانشاهم فداتشم ولی اره بگو برگشتم اونجا هم ببرمش 

خصوصی باید بدم عزیزم فک میکنم خوب باشه کارش 

بده عزیزم

الان اومدم شهرمون نه کرمانشاهم فداتشم ولی اره بگو برگشتم اونجا هم ببرمش 

پاسداران - نگارستان اول - پلاک ١٥

02122849751 كيلينيك دامپزشكى ايرانيان

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
2706