2726

وقتی بچم اومد دنیا مچ شوهرمو با خانم متاهل همکارش گرفتم،قبل از اون اتفاق روی وفاداری و پاکی شوهرم شوهرم قسم می‌خوردم.الان همچنان همکارن،و شوهرم هم بسیار محافظه کاره.خدایی عین سگ شده زندگیم.بیایید باهام همدردی بکنید  

چه بد واقعا حس بدیه😐😐

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حسم خیلی حرفها میزنه،میگه بهش اعتماد نکن.بنظرتون حس یک زن نسبت به شوهرش چقدر می‌تونه درست باشه؟؟تجرب ...

ببین باید به مرور زمان خوب بودنشو بهت ثابت کنه ک البته برای جفتتون خیلی سخته 

اما بخاطر بچه راهی ندارین 

وای خیانت خیلی بده .دختره اومده بود یزد ای وی اف کنه ولی شوهرنامردش بایه زن بیوه یواشکی ازدواج کرده پریشب فهمیده ازیزد مستقیم رفت خونه پدرش.دختره بی نظیره موندم چرا خیانت کردشوهرش

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

اون زنه متاهله😳

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706