2726
عنوان

شوهرم کرونا گرفته،تو خونه تنهاست

122 بازدید | 12 پست

بچه ها شوهرم کرونا گرفته،ولی تنهای تنهاست،من شهرستانم ،اونم تهران،خیلی استرس گرفتم،هرچی اصرار کردم بیام پیشت کلی سرو صدا کرد،چون بیماری زمینه ای دارم،میترسه برم پیشش،اینم بگم که نامزدیم،قرار بود اخر این ماه جهیزیه مو ببرم،ولی فک کنم الان عقب بیوفته،توروخدا اگه تجربه ای، توصیه ای دارید در مورد کرونا بگید که بهش انتقال بدم

نگران نباش عزیزم. انشالله که هرچه سریعتر از جاش پا شه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی مراقبشه؟

مایعات فراوان

عصاره گوشت و بلدرچین

آب هویج

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ایشالا که همین میشه مرسی عزیزم

🌹🌹

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
کی مراقبشه؟ مایعات فراوان عصاره گوشت و بلدرچین آب هویج

هیچکس،تنهاست،خواستم ماشین بگیرم برم پیشش،کلی سروصدا کرد که نه اگه تو بگیری ممکنه اتفاق بدی بیوفته،حالا من موندم اینجا با کلی استرس

اره منم شنیدم که مایعات فراوان خیلی کمک میکنه،فقط اگه حالشو داشته باشه از جاش پاشه

خیلی بده.من از کرونایی مراقبت میکردم خفیف گرفته بودن ولی نانداشتن حتی حرف بزنن.جون نداشتن پاشن یه دارو بردارن بخورن.البته بستگی به بنیه داره.کسی نیست بهش برسه؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
هیچکس،تنهاست،خواستم ماشین بگیرم برم پیشش،کلی سروصدا کرد که نه اگه تو بگیری ممکنه اتفاق بدی بیوفته،حا ...

پس بهش بگو خیلی به خودش برسه انشالله زودترخوب شه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خیلی بده.من از کرونایی مراقبت میکردم خفیف گرفته بودن ولی نانداشتن حتی حرف بزنن.جون نداشتن پاشن یه دا ...

نه عزیزم،دوستاش هستن،ولی خب همه الان خانواده دارن،کی حاضر میشه جون  خودشو خانواده شو به خطر بنداززه،نمیشه انتظار داشت 

نه عزیزم،دوستاش هستن،ولی خب همه الان خانواده دارن،کی حاضر میشه جون  خودشو خانواده شو به خطر بند ...

به دوستاش بگین خانومشون درست کنن ببرن از دم در بدن برن.پولشو هم همسرت بهشون پرداخت کنه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی