2726
عنوان

عزیزایی که تو تاپیک قبلی من بودن❤

669 بازدید | 21 پست

بچه ها من عکس خودمو نامزدمو گذاشتم تاپیک قبلی نمیدونم چرا نه نتونستم بگم بهتون😄 و واقعا عین دوستای واقعیم بهتون اعتماد کردم❤ الان چند نفر گفتن  بعضیا سو استفاده میکنن از عکسا خواستم بگم اگر احتمالا اسکرین شات گرفتید خواهش میکنم پاک کنید. بالاخره اون سرکار میره تو کارش موفقه منم بهتون اعتماد کردم دیگه 😅 کلیم البته حالم خوب شد حس خوب گرفتم  از معاشرت باهاتون امیدوارم پشیمون نشم سر عکسا😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

من ندیدم 😁اگه میدیدمم همچین کاری نمیکردم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

من ندیدم😕😕😕😕😕😕منم موخوام

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜دلیارم...عضو جدید چالش بامداد خمار📋. قد ۱۶۶📏وزن اولیه ۸۲  وزن هدف اول ۷۵⛹️‍♀️وزن هدف دوم ۷۰🏊‍♀️وزن هدف سوم ۶۵🧘‍♀️ انگیزه و کمک میخوام میخوام از همه بامدادیا برای کاهش وزن💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

من تاپیکاتو باور ندارم. اخه تو سه روز پیش سردرگم بودی که میخوادت یا نه! حالا تو این سه روز عاشقت شد وخواستگاریت اومد قرار سفر گذاشت و قراره بدون عقد زفاف باهاش داشته باشی. تو رویاهات با پسر عموت خیلی خوشی.😂😂

بابا بیخیال مردم رو علاف خودت کردی با فانتزیات😂😂😂

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
من تاپیکاتو باور ندارم. اخه تو سه روز پیش سردرگم بودی که میخوادت یا نه! حالا تو این سه روز عاشقت شد ...

عزیزم اول از همه که یه شبه قطعا عاشقم نشد. از مدتها قبل کارایی کرده بود که ذهن منو درگیر کرده بود ولی چون طرفم نمیومد بیخیال شده بودم تا اینکه فهمید با کسی دوست شدم زنگ زد به بابام و سریع همه چی تموم شد چون خیلی زیاد با عموم صمیمی هستیمم و بابامم قبوش دارره.ای کاش درک کنی هر خانواده ای یه جوره و منم مریض نیستم این همه خودمو الاف کنم 😅

عزیزم اول از همه که یه شبه قطعا عاشقم نشد. از مدتها قبل کارایی کرده بود که ذهن منو درگیر کرده بود ول ...

آره تو راست میگی.😂😂

بهرحال من چند صفحه اول رو که خوندم متوجه فانتزیای ذهنت شدم و ادمه ندادم. به رویاهات فکر کن انشالله که جور بشه برات. 

دیدی دیگه از بس مشخص بود دروغ میگی پوکید. بای

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔
2706