2737
2734
عنوان

راهنمایی در مورد کارشناسی ارشد

68 بازدید | 7 پست

من اولویت اول انتخاب رشته ام قبول شدم ولی الان پشیمون شدم میخواستم بدونم ارشد مثل کنکور سراسری کارنامه سبز داره که بعد انتخاب های بعدیت هرکدوم قبول شدی انتخاب کنی ...میخوام اولویت چهارمم انتخاب کنم راهی هست ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم

به سنجش پیام بزن

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2728
گرایش رو میدونم ک میشه عوض کرد اما رشته رو نمیدونم

منظورم گرایش های انتخابیم هست مثلا انتخاب اولم برنامه ریزی درسی بوده قبول شدم انتخاب چهارم فلسفه تعلیم وتربیت میخوام عوضش کنم شدنی هست؟

ممنون واقعا پیا مها بررسی هم میشه؟

اره عزیزم

زودم جواب میدن

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
منظورم گرایش های انتخابیم هست مثلا انتخاب اولم برنامه ریزی درسی بوده قبول شدم انتخاب چهارم فلسفه تعل ...

مثلا مهندسی شیمی پنج تا گرایش داره در حین تحصیل ترم ۱میشه عوض کرد

اما همش مال مهندس شیمیه

تغییر گرایش ممکنه

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
2738