2733
2734
عنوان

کنکور

136 بازدید | 19 پست

من و دوست صمیمیم امسال کنکور داریم بهم میگه که بیا با هم بخونیم یعنی بریم پیش هم .خب هر کس یه برنامه ای داره.در صورتی که من نمیفهمم درس وقتی که کسی پیشم باشه🥺😪حالا هر کسی. بنظرتون چی بهش بگم؟ زمانای دیگم وقتی میریم پیش هم حرفا میزنه که بحث از درس منحرف میشه اگه اینو بگم بهش بر میخوره😤 چیکار کنم🤔

نه بگو من تنهایی بیبشتر درس میخونم

یکسال بیشتر وقت نداری چرتش نکن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خب همین رو بگو

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

منم خودم همینطورم کنار کسی نمیتونم درس بخونم حتی خواهرم اگه باهم حرفم نزنیم وقتی بکی هست نمیتونم برم سمت درس همینو بهش بگو که نمیتونم کنار کسی نمیفهمم کنکور رو که نمیشه سرسری گرفت

کاش میشد بشی🖤💔

با این تعاریفی که تو کردی هرگز باهاش ادامه نده 

من خودمم یه مدت با دوست صمیمی م درس خوندم البته فقط از طریق تماس و گزارش کار، ولی هر دفعه زنگ میزدیم به هم کلی راجع به مسائل حاشیه ای صحبت میکردیم، هم وقتمون میرفت هم ذهنمون مشغول میشد 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
منم خودم همینطورم کنار کسی نمیتونم درس بخونم حتی خواهرم اگه باهم حرفم نزنیم وقتی بکی هست نمیتونم برم ...

آره واقعا من خوانوادمم باید هیچی نگن موقع درس خوندنم😑😅

2706