2733
2734
عنوان

ناراحتم خیلی...

538 بازدید | 47 پست

با همسرم دعوا کردیم دوساعت نشستم باهاش حرف زدم که تموم بشه بازم بهونه میاره وخستم میکنه..دیگه کم آوردم حوصلم سر رفت ،خسته شدم از بس تلاش کردم مشکلو حل کنم...هرچند جفتمون به یه اندازه مقصریم،ولی اون میگه هیچ تقصیری نداره و میخواد همه اشتباها رو بندازه گردن من😔😔

من باردارم یه ذره مراعات خودم و بچه رو نمیکنه..مرد خوبیه ها ولی وقتی میفته رو اون دنده دست بردار نیست دیگه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سکوت در چنین مواقعی خیلی موثره حرفاتون که تموم شد دیکه هیچی نگو.. تو رابطه دنبال مقصر نباشین بزار با خودش خلوت کنه و به حرفات فک کنه کم کم با ارامش همه چی حل میشه

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
چ مشکلی؟ 

اومده از سر کار داد و بیداد که فلان همکارم کرونا داشته اومده رعایتم نکرده،فقط من جلوی مامانم داد و بیداد میکرد خجالت میکشیدم وگرنه که مهم نبود حقم داشت،بعد که مامانم رفته ناراحت بودم، بندم شده که چرا ناراحتی

2738
اومده از سر کار داد و بیداد که فلان همکارم کرونا داشته اومده رعایتم نکرده،فقط من جلوی مامانم داد و ب ...

خب عزیزم از همکارش ناراحت بوده  سر شما ک داد نزده

بزرگش نکن

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
سکوت در چنین مواقعی خیلی موثره حرفاتون که تموم شد دیکه هیچی نگو.. تو رابطه دنبال مقصر نباشین بزار با ...

هرچی بیشتر فک میکنه بیشتر حق به جانب میشه..اگه نرم طرفش تا دوسه روزم قهر میمونیم

خب عزیزم از همکارش ناراحت بوده  سر شما ک داد نزده بزرگش نکن

منم که کاریش نداشتم ،فقط ناراحت بودم که مامانم دودیقه اومده چرا یه ذره مراعات نکرده تا بره بعد داد و بیداد کنه و فحش بده به همکارش..خب هرکسیم باشه خجالت میکشه

2706