2733
2734
وااااا 😐😐😐😐😐 مگه نگفتی توهمین سایت با یکی آشنا شدی قرار گذاشتی 🙄🙄🙄🙄 

ن بابا تو این سایت:|||||

اچکولم مگه:|

سایت همسریابی بود دوستان گفتن چرا همه با سایت همسریابی بدن گفتم من چنین تجربه ای داشتم همین

اون بدبختم قصدش واقعا ازدواج بود حتی حاضر بود شغلشم عوض کنه اما من اصلا ازش خوشم نیومد و دیگه نرفتم تو اوت سایتا

الان گرفتی جریانو

دخترا هنوز نمیخوان متوجه بشن باید زندگی با همسرشون بسازن نه اینکه همه چی اماده باشه بیان زندگی کنن

اینطور نگین

من حاضر بودم بسازم..با اینکه از عادی هم وضعش بدتر بود

اما چیشد؟رفت

کاربر قدیمی هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار شوهر چیع  😒😒😒 خداتو شکر کن باو😑😂❤😎

عزیزم هر زنی وهر مردی آرزوشونو شریک زندگیشونو بلاخره پیدا کنن وخانواده تشکیل بدن بچه دار بشن. 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
28 عضو سایت شدم. بعد 9 ماه با شوهرم اشنا شدم. 29 سالگی ازدواج کردم.... ولی برای من که هیچ شناختی از ...

خب خوب بوده من الکی عضو شده بودم سنیم نداشتم میگم اون طرفم قصد سو استفاده نداشت بیچاره

2728
خب خوب بوده من الکی عضو شده بودم سنیم نداشتم میگم اون طرفم قصد سو استفاده نداشت بیچاره

اااخی. کلا ازدواج بعد 25 خوبه که ادم پخته بشه

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
دخترا هنوز نمیخوان متوجه بشن باید زندگی با همسرشون بسازن نه اینکه همه چی اماده باشه بیان زندگی کنن

دخترای وپسرای الان اینجورن همه چیرو حاضر آماده می خوان والا من وشوهرم زندگیمونو از صفر شروع کردیم هیچ کسم بهمون کمک نکرد ولی الان خداروشکر زندگیمون خوبه وهمه چی داریم

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
خلاصه به کم قانع نباش🧤

چشم

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

باهاتون موافقم

ولی ب نظرم بهتره همه جوانبو در نظر بگیرید

ببینید من بنا ب دیده هام و فرهنگی ک توش بزرگ شدم نظر میدم حرفتون کاملا متینه ولی ب نظرم بهتره ایرانیای عزیز ب جهیزیه دادن و جهیزیه گرفتن هم فک کنن با اینکه تو قوم و خویشای ما همچین چیزی وجود نداره اما من ب کرات تو اطرافیانم دیدم ک موقع ازدواج آقای داماد فقط با ی چمدون لباس تشریف میارن و پدر عروس خانوم ک به طبع دیگ سنی ازشون گذشته چندین سال بعد از ازدواج اون زوج عاشق بازم قسط میده بعد از اون هم میوفتن تو خرج سیسمونی

ب نظرتون حرفی ک زدید درسته؟؟

درسته آقایون اکثرا خرج خونه رو میدن ولی خب این انصاف نیست بابت هرچیزی منت بزارن مگر اینکه پدر عروس خانوم هم بابت جهزیه و سیسمونی سرشون منت بزارن

هرچند ب نظرم این فرهنگ کاملاا غلطه و کسی ک ب بلوغ رسیده و ب فکر ازدواجه خودش باید مسئولیت زندگیشو عهده دار بشه چ زن چ مرد و جهزیه و سیسمونی و اینکه فقط ی نفرخرج خونه رو بده منصفانه نیست اونم تو این برهه از زندگی

من نظرمو با احترام گفتم امیدوارم کسی بد برداشت نکنه

2738
اینطور نگین من حاضر بودم بسازم..با اینکه از عادی هم وضعش بدتر بود اما چیشد؟رفت

همه اینطوری نیستن

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
باهاتون موافقم ولی ب نظرم بهتره همه جوانبو در نظر بگیرید ببینید من بنا ب دیده هام و فرهنگی ک توش ب ...

با بیشتر حرفاتون موافقم

مثلا میخواستید من شوهر بدید

عزیزم فکر ازدواجو نکن...من خودم توی ازدواج هیچی نمیبینم

با اینکه به شدت ازدواجی بودم

شاید برسم سن شما بهش فکر کنم

غصشو نخور تاپیش بیاد..هر چیزی که سمتش بری ازت دورتر میشه

کاربر قدیمی هستم 
2706