2703
2553
عنوان

قرص برنج برای لای برنج🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 5830 بازدید | 61 پست
دوستانی که میگن با قرص برنج خودکشی میکنن :/ بله اما استفاده اصلیش برا برنجه اسمشم روشه ملت میرن باه ...

شما استفاده کردی؟ اینجوری که من گذاشتم خوبه؟

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خطرناکه در صورتی که در تماس مستقیم باشه، مثلا همینجوری بدون هیچی بزاری لای برنج اون برنجو باید بریزی ...

نمیدونم چون من شنیدم خیلی خطرناکه نگران شدم و به نظرم ازکسی که تو کار برنجه بپرسی بهتره هم متوجه میشی چیکار کنی حشره نیوفته هم حتما بپرس که خطرداره یانه

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
آره اینو تازه فهمیدم، باید برگش خشک باشه یا همونطوری سبز و تازه؟

تازه

مثل اینکه بوش نمیزاره حشره بیفته

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2720
پهنش کن سر بالکن بعد صبح هنوز افتاب نزده جمش کن ونمک بریز لابه لاش مت همیشه این کارو می کنم مادر بزر ...

ای خواهر انقد پهن کردم تو بالکن و نمک زدم

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
نه بعد تو بالکن گذاشتم

گونی برنج رو حتما تو جای خنک بزار

اگه جایی که زندگی می کنی رطوبت هوا زیاده و شرجیه،گونی برنج رو کف زمین نزار.روی یه چیزی بزار با زمین فاصله داشته باشه.هر یکی دو ماه یکبار هم نگاه بنداز ببین سالم هست یا نه

اصولا برنج کهنه و مونده حشره میندازه

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
شما استفاده کردی؟ اینجوری که من گذاشتم خوبه؟

اتفاقا توی برنجای ما هم حشره افتاده مامان بزرگ بابا بزرگ من تو کار برنجن بابابزرگم کشاورزه...دو هفته پیش مامانم به مامان بزرگم گفت اون بهش قرص برنج داد گفت بنداز توی پلاستیک بذار توی دبه برنج بذار یه هفته،ده روز بمونه بعد برش دار...

شما که دیگه توی پارچه گذاشتی و کلی هم پیچیدی فکر نمیکنم مشکلی باشه فقط نذار خیلی بمونه بعد همین مدتی که گفتم برش دار و موقع استفاده هم قشنگ برنجو بشور

اگر بازم نگرانی از یه برنج فروشی هم سوال کن

2714
خیلی خیلی خطرناکههههه قرص برنج خیلی خطرناکه دستتو سریع بشور به دهنت نزن به نظرم سریع برو از کسی که ت ...

😐😐😐😐

ما همیشه استفاده میکنیم

میزاریم تو کاغذ میزاریم وسط برنج

هیچی هم نمیشه

موارد مصرفش همینه😀😐

قرص برنج

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
😐😐😐😐 ما همیشه استفاده میکنیم میزاریم تو کاغذ میزاریم وسط برنج هیچی هم نمیشه موارد مصرفش همین ...

نمیدونم اطلاعی ندارم برای همین نگران شدم

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
اتفاقا توی برنجای ما هم حشره افتاده مامان بزرگ بابا بزرگ من تو کار برنجن بابابزرگم کشاورزه...دو هفته ...

ممنون عزیزم، خیلی لطف کردی😘😘😘

😐😐😐😐 ما همیشه استفاده میکنیم میزاریم تو کاغذ میزاریم وسط برنج هیچی هم نمیشه موارد مصرفش همین ...

تو رو خدا بگو چجوری استفاده میکنین؟ یعنی نگران نباشم؟

شما بوی قرصم متوجه میشین؟ اشکال نداره؟

تا کی میزاری بمونه توی برنج؟

نمیدونم اطلاعی ندارم برای همین نگران شدم

عزیزم ممنون از نگرانیت😘😘

میخک از عطاری بگیر بزار تو برنجت به هیچ وجه حشره یا کرمی وار برنجت نمیشع 

واقعا؟؟

واسه بقیه حبوبات هم جواب میده؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2706