2726
عنوان

کسی اینجا هست شوهرش سیگاری باشه

2021 بازدید | 93 پست

شوهرم سیگاریه ۲۴ساعته یه بسته می‌کشه هرکاری کردم ترک نکرده با این گرونی هم دیکه نمیشع مدیریت کرد،تنها منم یا اینجا شوهر سیگاری هم هست 

پریکوچولو سابقم،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش حرف بزن با محبت قانعش کن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2728

نه اینجا همه شوهراشون پیغمبرننن نمیدونستیییییی

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

خواهر این همه چیز گرون شده .

متاسفانه تا شوهرت هم نخواد نمیتونی ترکش بدی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

منم هستم ولی نه روزی یه بسته کاریشم نمیشه کرد باید خودش نخواد به من میگه من با لذت سیگار میکشم خب کاریشم نمیشه کرد

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام
2706