2703
2553

سلام بچه ها از مدرسه ایت اله مروج اردبیل متولدای 77کسی اینجا هست؟

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از مشکین بیری وار؟؟؟

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2456

منم اومدم 

اما ساكن اردبيل نيستم اما هفت نسلمون دشت مغان اردبيل هستيم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
@۸۰shirin8080     ب‍یا با تو کار دارن😂

اگه از اردبیل هستین لطفا بیاین همدیگه رو پیدا کنیم شرمنده من زیاد اشنا نیستم 

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡
منم اومدم  اما ساكن اردبيل نيستم اما هفت نسلمون دشت مغان اردبيل هستيم

خوشبختم خوش اومدی

خوشبختم خوش اومدی

فدااات عزيز دلمي😘😘😘 

عاشق اردبيلم خوش به حالت اردبيل ساكني 😍😍😍

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
2714
@۸۰shirin8080     ب‍یا با تو کار دارن😂

سلام پرنده چطوری عزیزم نیستی؟آره اردبیلیم ولی متولد ۷۷ نیستم😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
اگه از اردبیل هستین لطفا بیاین همدیگه رو پیدا کنیم شرمنده من زیاد اشنا نیستم 

نه من ارومیه هستم🤷‍♀️😂

ولی عاشق تردبیل هستم مخصوصا سرعین و مشکین شهر😍

حیف امسال کرونا دستمونو از اونجا کوتاه کرد☹

والا گرفتاری و بدبختی🤷‍♀️😂😂 خبر داری نسیم ترکیده؟☹

چه گرفتاری ننه؟آره پریده فک کنم هنوز نیومده😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤