2737
2734

نی نی من چهار ماهشه 

دکتر گفته کمکی رو از شش ماهگی بهش بدم

موقع سفره انداختن میخوتبونمش 

ولی وقتی غذارو میکشم به بوش بیدار میشه 😍😍😍

ای ننه 

خب من چیکار کنم

انقدرم دست و پامیزنه بلاخره یه قطره آب خورشتی چیزی بذارم دهنش

تازه اونم با بدبختی من میخورم همسرم میبرتش تو اتاق، من میام میگیرم اون میره میخوره

شماها چکار میکنید؟! 

از طرفی هم نمیخوام طعم غذارو بفهمه چون کمکی که اولش میخره بی نمک و بی شکر باید باشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

تا شش ماه با مبخوابوندم یا تو اتاق بازی میکرد با خودش بعد از شش ماه جوری غذا پختم که همگی سر سفره با هم غذا خوردیم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا اون بخاطر غذا بلند نمیشه 

من میزاشتم رو زمین یه چیزی میدادم دستش 

از ششماه به بعدم که اول غذای نی نی رو میدادم بعدا خودمون

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2731

ما هم نوبتی غذا میخوردیم 

الانم که یه سالشه نوبتی میخوریم یهو میاد وسط سفره قیمه ها رو میریزه تو ماستا

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
ما هم نوبتی غذا میخوردیم  الانم که یه سالشه نوبتی میخوریم یهو میاد وسط سفره قیمه ها رو میریزه ...

😂 😂 😂 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

وای پسره منم اینطوری بود همیشه سرسفره بی‌قراری میکرد تا بهش غذا بدم ، منم اصلا نمی‌خواستم زود غذاشو شروع کنم ولی مجبوری گاهی میدادم بهش.

غذای خودشو نمی‌خورد غذای مارو میخواست.

اون الان که سه ساله شده ب زور باید بهش غذا بدم!!!!

وای پسره منم اینطوری بود همیشه سرسفره بی‌قراری میکرد تا بهش غذا بدم ، منم اصلا نمی‌خواستم زود غذاشو ...

ای وای.. 

😂😂😂

2738

همه بچه ها تو این سن اینجورین 

غذا کمکی شروع کنی باید با التماس یه قاشق غذا بکنی تو دهنش 

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
ما هم نوبتی غذا میخوردیم  الانم که یه سالشه نوبتی میخوریم یهو میاد وسط سفره قیمه ها رو میریزه ...

ای جانم😍یعنی میشه منم سال دیگه با نی نیم این مشکلو داشته باشم😍ان شاالله.سال دیگه این نوقع میشه ۴ ماهه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
ای جانم😍یعنی میشه منم سال دیگه با نی نیم این مشکلو داشته باشم😍ان شاالله.سال دیگه این نوقع میشه ۴ م ...

ایشالله عزیزممممم همیشه تنتون سالم باشه و قدم کوچولوتون پر برکت باشه براتون

همه بچه ها تو این سن اینجورین  غذا کمکی شروع کنی باید با التماس یه قاشق غذا بکنی تو دهنش

بنظرت الان که اشتیاق داره شروع کنم؟ 

شش مااااه مادرم روز تموم شدن چهار ماهگی داره به خواهرم فرنی میده آب میده تا اون موقع چیزا بیشتری میتونه بخوره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
بنظرت الان که اشتیاق داره شروع کنم؟ 

دکترا میگن چون شیر سیر میکنه و کمبود وزن نداره ندین ولی اگه بدی هم مشکلی نداره 

فقط کم بده بخاطر غذا هیچ کدوم از وعده های شیر رو حذف نکن 

2706