2733
2734

من همونيم كه سري پيش دوس پسرمو كتك زدم بعد دوهفته از بلاك درم اورد و زنگ زد ولي بازم دعوامون شد و اينبار از همه جا بلاكم كرد حتي  تماسامم مسدود كرد منم بلاكش كردم ولي امروز رفتم تمام خطاشو از همه جا پاك كردم و يه جورايي انبلاك شد ميخوام خطمو عوض كنم به تظرتون كارم درسته در ضمن بگم اين اقا همسايمونه از روزي كه قهر كرديم من از خونه نرفتم بيرون 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خطتو عوض کن،اگر شماره یا عکس ایناشم داری همه رو پاک کن که یوقت نبینی هوایی شی باز بهش زنگ بزنی.

بیرونم میری باید مواظب باشی همیشه نه بخاطر اون پسر ،کلا اوضاع خیلی بد شده همیشه مواظبت کن .

اگر درمیان درد رشد نکنی،درد رشد خواهد کرد🌱🍊

اره بکن .ولی مگه ببخشید دوست پسر سابق خر کیه ک به خاطرش نری از خونه بیرون 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
چن سالتونه و چرا کات کردین و چرا کتکش زدی بگو😂😑

اون ٢٩ من ٢٢ 

من لجبازي كردم ديونه شدم بهش گفتم از تو دختر باز تر و كثيف تر از تو تو زندگيم نديدم با كلي فوش و توهين ديگع 

دفعه قبل كه كتك خورد واسه اين بود كه تلفنش اشغال بود

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706