2737
2734
عنوان

وز بودن مو

268 بازدید | 23 پست

سلام به همگی من موهام وزن بعد اومدم روغن نارگیل خریدم بعد از حمام هم زدم به نظرتون میشه بعد حوم هم نباشه که میزنم به سرم یعنی میتونم یکم ازشو تو دستم بزارم بعد بزنم به وزهام

آره چه اشکالی داره، از خشکی هم در میاد 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بهتره موهات تمیز باشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوساعت قبل حامام روغن گزنه میزنم 

بعد حمام ک. اومدم ابرسان کامان میزنم شونه میکنم 

بعد سشوار 

بعد ب دم موهام حالا تا یکم بالاتر کرچک میزنم برای رفع موخوره 

بعد ی روغن مخلوطی از کرچک زیتون سیاهدانه باهم مخلوط کردم میزنم ب کل موهام مخصوصا جایی ک وز دارا 

کم باید بزنی بستگی ب حجم موهات داره موهام وزش خیلی بهتر شد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

ولی من ریزش خیلی گرفتم ب شدت موهام ضعیف و نازک شده 

من موهام خیلی پر و ضخیم بود 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من دوساعت قبل حامام روغن گزنه میزنم  بعد حمام ک. اومدم ابرسان کامان میزنم شونه میکنم  بع ...

روغن گزنه ب پوست سرم میزنم بخاطر موخوره

من دوساعت قبل حامام روغن گزنه میزنم  بعد حمام ک. اومدم ابرسان کامان میزنم شونه میکنم  بع ...

چه حوصله ای داری عزیزم😣

من اگه بودم ترجیح میدادم موهامو از ته بزنم تا این همه مراحله دنبال کنم🤦‍♀️

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
روغن نارگیل ازون روغناست که ممکنه به همه نسازه، بعضی موهارو خشک تر میکنه

یه بار زدم بعد از حموم نرمشون کرده البته اولین بارمه باید ببینم چطور میشه

2706