2733
2734
عنوان

تاثیر حرف بقیه

229 بازدید | 23 پست

خیلی ذهنم درگیره اگه تجربه ای دارین بهم بگین شاید گرهی از مشکلم باز شد

شوهرم اهل رفیقِ اولاش خیلی مشکل داشتیم ولی دیگه کنار اومدم و مشکلی نداریم هفته ای یکبار میره دهات با دوستاش من هیچی نمیگم میگم بره بگرده مشکلی نداره

ولی حرف مردم دیوانم‌کرده از مامانم و خواهرام تا دخترخاله و بقیه مردم همه میگن جلوشو بگیر فلان کن  منم به همه میگم ما مشکلی نداریم بعد با یه لحنی میگن ای خدا دیگه چاره ای نداری نه؟واقعا روم تاثیر میذاره و همش تو فکرم

بگین برخوردم چی باشه کل داهاتمون ک فامیلای اوننن میریزن سرم باید با تو بگرده نه که تورو ول کنه تک و تنها  میگم بابا هفته ای یک باره ولم کنین ولی اینقد میگن که حد نداره و با خودم فکر میکنم شاید واقعا ایراده و من نمیفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهی یکبار بره کافیه چخبره هفته ای یبار؟؟؟

مگ اونجا زن دوم داره؟ عزیزم حواستو بیشتر جمع کن حق با خانوادته

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2738
ماهی یکبار بره کافیه چخبره هفته ای یبار؟؟؟ مگ اونجا زن دوم داره؟ عزیزم حواستو بیشتر جمع کن حق با خا ...

دقیقا میدونم اونجا کجا میرن خودمون خونه داریم تو خونه با دوستاشن دورهمی زن دوم چیه!

2706