2726
عنوان

لباس عقدم😍(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 66 پست
وای چ نازه نفروش حیفه توروخدالباس عقدته

بعضی ها نوشتن زشته اما من خیلی دوسش دارم 

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=161549915]واسه عروسیت حتما لاغر کن عزیزم[/QUOTEاین پارسال عزیزم الان خیلی لاغر شدم😂

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
2728
بعضی ها نوشتن زشته اما من خیلی دوسش دارم 

خب مهم اینه که تو دوسش داری هرکس یه سلیقه ای داره ولی چون مال عقدته کلی خاطره داری باهاش ولی اگه نمیخاییش واگه به پولش احتیاج نداری به یه ادمی که نیازداره بده استفاده کنه

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
خدا رو شکر

بله الان سایز 42 شدم7کیلو کاهش داشتم دیگ خوب شدم اما بازم میخام رژیم بگیرم تا قشنگ تر بشم

این عکس الانته؟

نه پارسال الان خیلی لاغر شدم میگم ک پارسال آذر عقد کژدم کورونا بزاره عروسی بگیریم بریم سر خونمون نشه هم جشن کوچیک

2706