2737
2734

میخوام ماشین لباسشویی بخرم ،برا دونفر ادم چند کیلویی خوبه ؟واونایی ک جدیدا خریدن قیمت چند بود من پرسیدم ۸ کیلویی ۹ وچهارصد ،۹کیلویی ۱۶وهشتصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پارسال 8 گرفتم هنوز استفاده نکردم مال جهازمه یک ماه دیگه عروسیمه. ب نظرم همون 8 خوبه اگ لباساتو با هم میزارید تو ماشین اگر هم دوس داری جدا بندازی تو ماشین 6 بگیر البته اگ داره

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
ن عزیزم امروز سوال گرفتم همین بود 

حتما اصل بودن رو امتحان کن 8 کیلویی متل مال من الان سفیدش 19 تومنه کجا قیمت کردی اصله؟؟؟ 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
من پارسال 8 گرفتم هنوز استفاده نکردم مال جهازمه یک ماه دیگه عروسیمه. ب نظرم همون 8 خوبه اگ لباساتو ب ...

مرسی گلم ن باهم میندازم مجلسی هاهم با دست اونا ک حساسن 

2738
بعد ۹کیلویی قیمتش دو برابره ..مگه میشع

خب عزیزم الان زیادی قیمتا الکی بردن بالا ورنه عید نوروز بود ۸ کیلویی ۶ تومن بود ۹ کیلو ۸ تومن همون موقع هم دو برابر نبود دوتومن فرق قیمت بود منتها اونموقع جا نداشتیم نگرفتیم متاسفانه

عزیزم الان پاکشوما بالای 11 هست امکان نداره ال جی ب این ارزونی اگ عکس داری یا شماره مدل بده تا بهت بگم اصله یا ن جنس فیک ب اسم ال جی نخریهاااا